Wpis z mikrobloga

Mirki, zamówiłem ostatnio telewizor. Na zamówieniu od razu wyskoczyło transport z wniesieniem: 0zl więc profit. No i dzwoni dostawca do żony i w rozmowie wyszło, że on nigdzie nie ma w zamówieniu darmowego wniesienia. Chwila, chwila, ale przecież wyraźnie stoi napisane. Żona otwiera szczegóły dostawy a tam dowiaduje się, że istnieje coś takiego, jak wniesienie przed budynek . W praktyce ogranicza się to do #!$%@? towaru z busa na chodnik. No #!$%@? by ich...
#oleole
#januszebiznesu
#gownowpis
W.....d - Mirki, zamówiłem ostatnio telewizor. Na zamówieniu od razu wyskoczyło trans...

źródło: comment_Gq5M4OvPlFGeOuY8qMNLAwdUQpWgOQIr.jpg

Pobierz
  • 352
  • Odpowiedz
@Rimfire: Dziecko moje drogie, czy Ty kiedykolwiek coś kupowałeś przez neta? Przeklikujesz kilka stron, koszyczek, #!$%@? muje dzikie węże. Czy jest coś złego w tym, że oczekuje ja, jak i zarówno kolega - autor posta - klarownej informacji? Chcę #!$%@? wiedzieć czy jest te wniesienie czy nie ma tego #!$%@? wniesienia. A nie #!$%@? szukać kruczków na każdej #!$%@? stronie gdzie klikam: przejdź do koszyka, dalej, akceptuje, potwierdzam, dokonaj zapłaty.
  • Odpowiedz
i tym też pokazujesz, że jesteś dzbanem bo nikt niczego takiego nie twierdzi. - Cinkito 4 minuty temu

samo wniesienie przed budynek brzmi dość abstrakcyjnie. Przed budynek to można coś przynieść albo dostarczyć, a nie wnieść przed budynek. - Cinkito kilka godzin temu


@Cinkito: Znaczy się albo masz pamięć złotej rybki, albo uważasz że jesteś nikim. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Rimfire: szczególnie, ze inni wstawiali screen z którego wynikało że darmowy transport z WNIESIENIEM w przypadku telewizorów obowiązuje rzeczywiście z wniesieniem, a nie jak w przypadku dużych sprzętów: lodówek, pralek z wniesieniem przed budynek. Skoro informacje na stronie są sprzeczne i ciężko się w nich połapać to jest to wina firmy, która je tak przedstawiła, a nie OPa. No bo teraz biorąc pod uwagę screen który namiętnie wrzucasz nie należało
  • Odpowiedz
szczególnie, ze inni wstawiali screen z którego wynikało że darmowy transport z WNIESIENIEM w przypadku telewizorów obowiązuje rzeczywiście z wniesieniem


@kt13: To jest screen tego już poprawionego przez Ole Ole. Jak się na jakiś temat wypowiadasz odnosząc do innych wypowiedzi, to się najpierw wczytaj w cały wątek, bo się w tym momencie wygłupiłaś.
  • Odpowiedz
OleOlePL 8 godz. temu+15

Cześć @Westfield, cześć Mirki,

Tutaj OleOle. Rozumiemy Twoje niezadowolenie sytuacją, która miała miejsce podczas realizacji zamówienia i jest nam z tego powodu szczerze przykro. Taka sytuacja nie powinna mieć miejsca, dostawca prawdopodobnie popełnił błąd - telewizor powinien zostać wniesiony do mieszkania bez dodatkowych opłat. Bardzo zależy nam, żeby dokładniej zweryfikować i przeanalizować Twoją sprawę, żeby w przyszłości wyeliminować tego typu błędy oraz uprościć komunikację w ramach strony internetowej.

@Westfield - prosimy, podaj nam numer swojego zamówienia w wiadomości prywatnej, poprzez profil Facebook lub mailowo na adres opinie@oleole.pl. Przyjrzymy się sprawie tak szybko jak to możliwe i wrócimy do Ciebie z odpowiedzią. Dołożymy wszelkich starań, żeby wyjaśnić temat i zrekompensować
  • Odpowiedz
to dziwne, że OleOle nic na ten temat w takim razie nie wie


@kt13: A gdzie napisałem, że nie wie? Przegraj dyskusję na argumenty, to wymyśl argumenty i odnieś je do czegoś czego nie powiedziała osoba, która cię zagasiła. #logikarozowychpaskow XD
  • Odpowiedz
@Rimfire: od diagnozowania mnie mam specjalistów. Dziękuję za troskę. Widzę, że tak samo troszczysz się o OPa, który został zrobiony w #!$%@?, ale nie potrafi to do ciebie dotrzeć
  • Odpowiedz
  • 0
@Rimfire
@kt13

A gdzie napisałem, że nie wie? Przegraj dyskusję na argumenty, to wymyśl argumenty i odnieś je do czegoś czego nie powiedziała osoba, która cię zagasiła.


Nic nie wie w takim sensie, że ich zdaniem powinien zostać wnisiony w ramach tego wniesienia przed budynek. ()
  • Odpowiedz
@Westfield: Daj spokój, to nie ma sensu. Powinieneś wiedzieć, że tam było przed budynek. Pamiętaj aby będąc u lekarza i płacąc za konsultacje na pewno się upewnić że zapłaciłeś za to co chciałeś, bo może w skład wizyty nie wchodzi zdiagnozowanie problemu albo wystawienie zwolnienia, a jedynie możliwość wejścia do gabinetu. I to nazywają konsultacją. A jak nie sprawdzisz. To... po prostu twoja wina :D
  • Odpowiedz
od diagnozowania mnie mam specjalistów.


@kt13: To mnie wcale nie dziwi.

Widzę, że tak samo troszczysz się o OPa, który został zrobiony w #!$%@?, ale nie potrafi to do ciebie
  • Odpowiedz