Wpis z mikrobloga

Mirki, zamówiłem ostatnio telewizor. Na zamówieniu od razu wyskoczyło transport z wniesieniem: 0zl więc profit. No i dzwoni dostawca do żony i w rozmowie wyszło, że on nigdzie nie ma w zamówieniu darmowego wniesienia. Chwila, chwila, ale przecież wyraźnie stoi napisane. Żona otwiera szczegóły dostawy a tam dowiaduje się, że istnieje coś takiego, jak wniesienie przed budynek . W praktyce ogranicza się to do #!$%@? towaru z busa na chodnik. No #!$%@? by ich...
#oleole
#januszebiznesu
#gownowpis
W.....d - Mirki, zamówiłem ostatnio telewizor. Na zamówieniu od razu wyskoczyło trans...

źródło: comment_Gq5M4OvPlFGeOuY8qMNLAwdUQpWgOQIr.jpg

Pobierz
  • 352
  • Odpowiedz
zamiast się kompromitować.


@Westfield: Ale przecież to Ty się kompromitujesz podając sprzeczne informacje w dalszych komentarzach z tym do czego się odnosisz. Najpierw twierdzisz, że ludzi wprowadzają w błąd bo nie ma czegoś takiego jak "wniesienie przed budynek". Jak ludzie Cię poprawili, że jest, wniesienie na posesję, to dodałeś, że w OleOle to i tamto. Odnosisz się jednak do kuriera i jego realizacji tego co ma napisane w regulaminie.
  • Odpowiedz
Do Ciebie nie dociera, że wniesienie jest "przed budynek"?


@Rimfire: ale gdzie to jest napisane na tym drugim screenie? Nikt normalny zamawiając telewizor z wniesieniem nie będzie myślał, że chodzi o wyciągnięcie go z paki i zostawienie przed blokiem. Gdyby było napisane "do pierwszych drzwi" to nie byłoby problemu, ale skoro jest "z wniesieniem" to nie róbmy #!$%@? z logiki i nie piszmy, że zostawienie telewizora przed blokiem to wniesienie
  • Odpowiedz
Ale twierdzisz, że to jest transport z wniesieniem, więc jak wygląda sam transport bez opcji wniesienia?


@Westfield: Np. w przypadku gdy zatrzymujesz auto naprzeciwko ulicy, bo nie możesz wjechać w podwórko (jest za wąskie) albo na parkingu przed domem obok, i wydajesz z przyczepy. Proste.
  • Odpowiedz
@Westfield: no niby pojechali z tym "wniesieniem przed budynek", ale przecież wielkimi literami jest napisane tylko "darmowy transport" - ot, marketingowe gówno, ale za słabe na aferę
  • Odpowiedz
  • 1
jak tak przeglądałem ich stronę to nigdzie nie ma dodatkowej opcji wniesienia do mieszkania. Jest tylko wybór firmy dostarczającej i terminu z godziną. Trochę bezsensowne zagranie z tej firmy gdyż bardzo wiele z pocałowaniem rączki Ci sprzęt wniesie i umówmy się telewizor nie waży niesamowitych wartości.


@arcypatelniagrozy:
W koszyku:
  • Odpowiedz
  • 1
"wniesienie przed budynek", to swego rodzaju nadużycie słowa "wniesienie"?

@Westfield: nie.
Co się robi z towarem który przenosisz z busa pod drzwi domu jak nie wnosi?
...
Jak sam napisałeś przenosisz a nie wynosisz
Więc usługa powinna się nazywać przeniesienie a nie wniesienie
  • Odpowiedz
a gdzie jest napisane że jest wniesienie do mieszkania? XD


@Rimfire: I to jest sedno tej kłótni. Normalny człowiek zamawiając coś z wniesieniem będzie zakładał, że dostanie to do domu (zresztą Ole Ole potwierdziło, że OP powinien dostać ten TV do domu). Nie bądźmy paranoikami i nie zmuszajmy ludzi do czytania każdego punktu regulaminu przy zakupie czegokolwiek żeby się czasem nie naciąć tylko wymagajmy od sprzedawców jasnych informacji. Skoro jest
  • Odpowiedz
Normalny człowiek zamawiając coś z wniesieniem będzie zakładał, że dostanie to do domu


@Cinkito: Ale on mieszka w bloku. Więc dostał.

zresztą Ole Ole potwierdziło, że OP powinien dostać ten TV do
  • Odpowiedz
  • 2
@kt13 Ale jeśli dostarczenie pod wskazany adres z wniesieniem polega na podjechaniu pod drzwi lokalu i wystawienie towaru z auta na chodnik, to jak wygląda dostarczenie pod wskazany adres bez wniesienia?
  • Odpowiedz
nieźle, 30zł dopłaty za 3 kliknięcia pilotem.


@PozorVlak: ty to widzisz tak - 30 zł za 3 kliknięcia pilotem, a ja to widzę tak - 30 zł za to, ze jak podłączą telewizor i się okaże, że nie dziąła, to nie będę musiał się kopać z koniem, że to ja zepsułem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Rimfire: nic nie dostał. Blok i jego podwórze nie jest posesją OPa.
Ale mnie nie interesuje co oni ustalili z firmą kurierską, tutaj napisali OPowi że przepraszają i że ma rację. I fajnie, że zadzwoniłeś ale może OP nie pomyślał, może był zaskoczony, może nie wiadomo co jeszcze. Nie ma tu znaczenia bo to takiej opcji nie powinno w ogóle dojść skoro Ole Ole oferuje mu telewizor z wniesieniem. Najlepiej
  • Odpowiedz
  • 2
@Rimfire > Ale przecież to Ty się kompromitujesz podając sprzeczne informacje w dalszych komentarzach z tym do czego się odnosisz. Najpierw twierdzisz, że ludzi wprowadzają w błąd bo nie ma czegoś takiego jak "wniesienie przed budynek". Jak ludzie Cię poprawili, że jest, wniesienie na posesję, to dodałeś, że w OleOle to i tamto. Odnosisz się jednak do kuriera i jego realizacji tego co ma napisane w regulaminie.

Jak kto mnie poprawił?
  • Odpowiedz
@Rimfire: To bym otworzył bramę, albo zrobiłby to ochroniarz jak osiedle zamknięte i mógłby ładnie podjechać pod klatkę, bo jak zamawiam z dostawą (bez wniesienia) to z dostawą pod (chociaż) dany blok. No i załóżmy nie kliknąłem opcji "z wniesieniem". To co. Podjeżdża kurier i każe mi wejść na pakę, żebym wybrał swoje TV?
  • Odpowiedz
tutaj napisali OPowi że przepraszają i że ma rację.


@Cinkito: Więc wszystko rozwiązali a OP i tak musiał się wyżalić na Wypoku. Żenująca sprawa.

skoro Ole Ole oferuje mu telewizor z wniesieniem


@Cinkito: Ponownie, sprawa tego jak Ole Ole ustaliło z firmą kurierską. We wpisie jest narzekanie, że kurierzy użyli zwrotu "wniesienie" odnośnie dostarczenia przesyłki pod dom. Prawidłowo zresztą.
  • Odpowiedz