Wpis z mikrobloga

Wiecie co jest najgorsze? Że normalni ludzie, którzy nie są ani prawakami ani lewakami, nie mają skrajnych poglądów, sa tolerancyjni ale jednocześnie tradycyjni, ludzie którzy po prostu chcą uczciwie pracowac i godnie żyć NIE MAJĄ #!$%@? NA KOGO GŁOSOWAĆ W TYM KRAJU. W każdej partii oszołomy, normalnych, uczciwych polityków można policzyć na palcach jednej ręki. Reszta to albo miernoty, albo oszołomy i to się tyczy WSZYSTKICH PARTII. Taki obraz naszej klasy politycznej.
#bekazpisu #bekazpo #wybory #polityka
  • 172
@NukeOps: Najczęściej widzę ten obrazek używany w takim kontekście przez prawaków/lewaków, połączony z jakimiś majakami o symetryzmie:

typo w koszuli to karykatura centrysty


Oczywiście jest to idiotyczna interpretacja, bo wypowiedź z samego obrazka jest bardzo rozsądna, co nie mieści się w rozumkach ludzi zarażonych ideologią, ale jak do tej pory tylko takie jego błędne zastosowanie widziałem na wykopie.

Stąd uznałem, że wstawiłeś obrazek, żeby wyśmiewać centrystów. Jeśli źle odebrałem Twoje intencje,
@NoMercyIncluded: no #!$%@?, kolego drogi. Ja jestem centrystą. Wiem, że ten obrazek to memasek, niby mający ośmieszyć, ale idealnie pokazuje jak bardzo centryści mają #!$%@? w wszystkich innych. I jak lubią cisnąć pompę z tych upośledzonych, którzy optują za którąś z stron politycznych bardzo mocno.
Ergo, nie używam go do ośmieszenia centrystów, a raczej jako pokazania, że jako centrysta mam polewę z wojenek politycznych.
@TypowyRobert: wiesz dostałem ostatnio ulotkę od kandydata Lewicy który chwali się że jest pierwszym kandydatem do sejmu który jest byłym członkiem partii komunistycznej, dalej się rozpisuje jaki to komunizm jest wspaniały i że Ci co mają więcej powinni się dzielić z tym co mają mniej. I jak taką partię brać poważnie?
@asd23434asd: i nic sie nie zmieni bo demokracja to #!$%@? syf, karyna i żul spod biedry mają większą siłe głosu niż profesor na uniwersytecie, choćby był #!$%@? z harvardu XD

testy na wiedze i iq przy karcie do głosowania, nie masz x pkt to dziękujemy głos nieważny

albo chociaż wprowadzić wage głosów
@asd23434asd: czy znasz Pana 
@soma115 ?

Poczytaj jego wpisy to się dowiesz na kogo głosować, ten kraj jeszcze da się uratować, tylko trzeba uświadomić centrowcom (których jest większość) że mogą się konstruktywnie przeciwstawić lewakom i prawakom.

albo chociaż wprowadzić wage głosów


@xVolR: Nie jest potrzebna waga głosów bo głosy debili się wzajemnie znoszą, część głosuje na lewo, a część na prawo, natomiast to głosy centrowców przeważają za właściwymi rozwiązaniami, potrzebnymi
Dlatego głosuję na kuców. Spełniam obowiązek obywatelski, a kuce i tak nie zdobędą więcej niż 5%. Nie będę miał do siebie żalu, że głosowałem na PiS czy Po, które rozkradają lub bankrutują Państwo.


@Kollo: Ale wiesz, że głosując na partię, która nie wejdzie oddajesz swój głos w większości na PiS a w drugiej kolejności na PO. A na dodatek liczba mandatów nie jest proporcjonalna do ilości głosów.
@xVolR: muszą się zorganizować żeby nie musieć głosować na "kogoś" tylko żeby mogli głosować na konkretne ustawy, na konkretne zmiany w prawie, które są wymagane żeby można tu było normalnie żyć, żeby ludzie nie uciekali za granicę w pogoni za normalnością

ale jeżeli nie chce im się zorganizować zgodnie z propozycjami @soma115 to będą rządzeni przez durnych polityków których nie chcieliby nawet w tv oglądać
@xVolR: głosy się znoszą ponieważ liczą się tylko głosy które dają przewagę, jeżeli masz dwie opcje do wyboru A i B, to debile głosują praktycznie losowo jak małpy część na A, część na B i tych głosów jest zwykle podobna ilość, a dopiero głosy centrowców przeważają za opcją A lub B
Ale wiesz, że głosując na partię, która nie wejdzie oddajesz swój głos w większości na PiS a w drugiej kolejności na PO. A na dodatek liczba mandatów nie jest proporcjonalna do ilości głosów.


@virlo: ale wiesz że nie głosując na mniejsze partie niszczycie ideę demokracji i powodujecie że to właśnie przez Was inne partie nie mają szansy dostać się do sejmu?