Wpis z mikrobloga

Wiecie co jest najgorsze? Że normalni ludzie, którzy nie są ani prawakami ani lewakami, nie mają skrajnych poglądów, sa tolerancyjni ale jednocześnie tradycyjni, ludzie którzy po prostu chcą uczciwie pracowac i godnie żyć NIE MAJĄ #!$%@? NA KOGO GŁOSOWAĆ W TYM KRAJU. W każdej partii oszołomy, normalnych, uczciwych polityków można policzyć na palcach jednej ręki. Reszta to albo miernoty, albo oszołomy i to się tyczy WSZYSTKICH PARTII. Taki obraz naszej klasy politycznej.
#bekazpisu #bekazpo #wybory #polityka
  • 172
@asd23434asd:

Może zbyt ogólnie, ja jestem tradycyjny, mama tata dzieci ale toleruje innych którzy chcą żyć inaczej i tak nawet gdyby mój syn mi oznajmij że jest gejem i chce mi przedstawić swojego chłopaka to bym zrozumiał i traktował tak samo a nawet zaprosił na wspólną wigilię. Myslę że można ;-)


Biorąc pod uwagę co napisałeś, to idealnie wpasowujesz się jako wyborca Koalicji Obywatelskiej. Dlaczego uważasz, że to nie jest partia
@asd23434asd: wątpię, najwięcej jest ludzi którzy najczęściej nie wiedzą jakie mają poglądy . Lubią lub nie lubią określonych osób natomiast poglądów swoich nie znają. W przeddzień wyborów tacy ludzie powiedzą że muszą się jeszcze zastanowić na kogo głosować. dramat.
@abcdefghijklmn lepszym sposobem byłoby wyłanianie posłów i osób odpowiedzialnych za stan państwa według ich kompetencji, nie popularności wodza/partii. Rozumiem podstawy demokracji, ale jeżeli obsadzany wysokie urzędy państwowe osobami po podstawówce dobrze być nie może
@asd23434asd: A propos Korwina, ostatnio miałem taką rozkminę: zagłosować na niego warto jeśli sie go lubi, ale też gdy nie pała sie do niego miłością... już tłumaczę. Wchodzi ze swoją partią do rządu i staje sie koalicjantem PiS, tak by wspólnie mieli większość. Stąd mamy dwie drogi. Pierwsza - niewygodny koalicjant, moga starać się blokować lub wpływać na niektóre z poronionych pomysłów wiekszego brata. Druga - posłuszny koalicjant powoduje polityczne samobójstwo,
@asd23434asd: Podpisuje się obiema rękami pod tym!
Polska polityka jest tak spolaryzowana, że nic dobrego z tego nie wyniknie.
Albo jesteś za LGBT, albo jesteś Kato-faszystą.
Jeżeli popierasz aborcję (choćby stan jak obecnie) to jesteś lewakiem, popierasz patriotyzm gospodarczy - jesteś nacjonalistą XD

Eh, tylko #centryzm
Pobierz piaskun87 - @asd23434asd: Podpisuje się obiema rękami pod tym! 
Polska polityka jest...
źródło: comment_m0wnkuIVFOHdghu7pRy0rRJsbRFmN9BI.jpg
@asd23434asd: ten etap przeszedłem podczas ostatnich wyborów 4 lata temu. Dziś mi się zmieniło podejście: pakt z diabłem mogę zawrzeć byle ci cholerni pisowcy nie mieli większości. Jestem tak zniesmaczony tymi ostatnimi latami, że pasowałby mi każdy byle nie pis.
@asd23434asd: jak dla mnie:
PiS czyli robienie polityki na nienawiści
KO to xD
Szurfederacja czyli zbieranina największych idiotow z kraju
PSL/Kukiz czyli polaczenie nepotyzmu z antysystemowością czyli xD

Zostaje Lewica i raczej tak tez zagłosuję. Moze wprowadza do Polski nieco normalności. Dosc mam ogladania sebixow chcących #!$%@? kogos dlatego ze nie jest hetero albo biały a władzy to sie podoba.