Wpis z mikrobloga

Wiecie co jest najgorsze? Że normalni ludzie, którzy nie są ani prawakami ani lewakami, nie mają skrajnych poglądów, sa tolerancyjni ale jednocześnie tradycyjni, ludzie którzy po prostu chcą uczciwie pracowac i godnie żyć NIE MAJĄ #!$%@? NA KOGO GŁOSOWAĆ W TYM KRAJU. W każdej partii oszołomy, normalnych, uczciwych polityków można policzyć na palcach jednej ręki. Reszta to albo miernoty, albo oszołomy i to się tyczy WSZYSTKICH PARTII. Taki obraz naszej klasy politycznej.
#bekazpisu #bekazpo #wybory #polityka
  • 172
@asd23434asd: @r4do5: @aksal89: @ptbw: @Zielony_Ogr: Konfederacja jest jedyną opcją, która ma szanse wejść i jeszcze nigdy nie miała szansy niczego spierdzielić. Jako jedyni nie zmieniają też poglądów. Żal za Gwiazdowskim pozostaje, ale nie miał kasy, więc się wycofał. Dlatego każdy głos na Konfederację jest ważny, żeby mieli z czego żyć jeżeli nie wejdą.

Również czuję się zagubiony i cierpię brak politycznej opcji, jednak co nam pozostaje? Oddawanie
@asd23434asd: Ja z kolei mam tak: jestem za legalną aborcją, albo lepiej, za legalną dobrowolną sterylizacją dla kobiet lub dopuszczeniem podwiązania jajowodów, bo aborcja nawet dla mnie jest kontrowersyjna (chyba, że z gwałtu, to aborcja musi być legalna), jestem za zalegalizowaniem homoseksualnych małżeństw (choć niespecjalnie jestem za adopcją dzieci, choć z drugiej strony lepiej, aby je wychowywali kochający homoseksualni rodzice, niż banda alkoholików i psychopatów), jestem za legalizacją marihuany (z kolei
@abcdefghijklmn Jestem patriotą, interesuję się historią Polski, jestem dumny z bycia Polakiem. Jednocześnie zgadzam się z krytyką KK, nie praktykuję religii, jestem tolerancyjny wobec innych narodowości, orientacji etc.
Jestem również za wolnością gospodarczą, nie podoba mi się socjalizm PiS, ale również po 8 latach rządów nie ufam KO. Lewica odrzuca mnie z uwagi na właśnie socjalizm, konfederacja przez narodowców, a PSL zmienia poglądy co weekend.
Więc weź tu zagłosuj...
Może zbyt ogólnie, ja jestem tradycyjny, mama tata dzieci ale toleruje innych którzy chcą żyć inaczej i tak nawet gdyby mój syn mi oznajmij że jest gejem i chce mi przedstawić swojego chłopaka to bym zrozumiał i traktował tak samo a nawet zaprosił na wspólną wigilię. Myslę że można ;-)


@asd23434asd: I tak zrobi każdy normalny człowiek. Niezmiennie polecam głosować na Konfederację.