Wpis z mikrobloga

Wiecie co jest najgorsze? Że normalni ludzie, którzy nie są ani prawakami ani lewakami, nie mają skrajnych poglądów, sa tolerancyjni ale jednocześnie tradycyjni, ludzie którzy po prostu chcą uczciwie pracowac i godnie żyć NIE MAJĄ #!$%@? NA KOGO GŁOSOWAĆ W TYM KRAJU. W każdej partii oszołomy, normalnych, uczciwych polityków można policzyć na palcach jednej ręki. Reszta to albo miernoty, albo oszołomy i to się tyczy WSZYSTKICH PARTII. Taki obraz naszej klasy politycznej.
#bekazpisu #bekazpo #wybory #polityka
  • 172
@asd23434asd: Teraz takie pytanie w sumie: jakby sie teraz ktoś normalny pojawił w polityce, to co by się stało jak właśnie tak wygląda ten teatrzyk polityczny? Ja np za kogoś w miarę odpowiedniego (z gadki i poglądów bo prywatnie nie znam a ocenic tez za bardzo się nie da, bo chłop w polityce wcześniej nie był ) uwazam Roberta Gwiazdowskiego, ktoro odpalił swoją partie 'Polska Fair Play' przed wyborami do europarlamentu.
ja zagłosuję jak zwykle na Korwinów, i tak nic nie zrobią, bo będzie ich za mało a może dwa przeciwieństwa jakoś się zrównoważą.


@r4do5: Myślałem o tym, ale skoro #!$%@? już zdążył się zapowiedzieć, że jak wejdzie do sejmu to chętnie stworzy koalicję z PiSem, to ja mam w dupie taki interes...

Już całkowicie pomijając #!$%@? większości członków Szuralicji...
W Polsce potrzeba partii, która wprowadzi zakaz rekrutacji do swoich szeregów ludzi, którzy już byli członkiem w jakiejkolwiek innej partii, oraz wprowadzi obniżke pensji posłów do minimalnej krajowej wraz z zakazem sztucznego podnoszenia tej płacy lub całkiem zlikwiduje pensje poselskie - change my mind ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 40
@abaac: Przecież rychu petru to sam pozwolił się ośmieszać. W tych wyborach nie ma nikogo kto miałby sensowne poglądy. Pisowcy grają tylko po to żeby utrzymać się u władzy, KO gra tylko po to żeby zdobyć władzę, konfederacja to jedno wielkie XD i w zasadzie to zostaje lewica która ma małe szanse na przyciągnięcie głosów z centrum i umiarkowanej prawej strony razem z PSL który w sumie nie wiadomo jakie ma