Wpis z mikrobloga

Wiecie co jest najgorsze? Że normalni ludzie, którzy nie są ani prawakami ani lewakami, nie mają skrajnych poglądów, sa tolerancyjni ale jednocześnie tradycyjni, ludzie którzy po prostu chcą uczciwie pracowac i godnie żyć NIE MAJĄ #!$%@? NA KOGO GŁOSOWAĆ W TYM KRAJU. W każdej partii oszołomy, normalnych, uczciwych polityków można policzyć na palcach jednej ręki. Reszta to albo miernoty, albo oszołomy i to się tyczy WSZYSTKICH PARTII. Taki obraz naszej klasy politycznej.
#bekazpisu #bekazpo #wybory #polityka
  • 172
@asd23434asd: mnie też to boli :( najgorsze, że taka partia normictwa nie ma szans na zaistnienie, bo potencjalni posłowie zajmują się życiem zamiast jakąś polityczną patologią :(
Liczyłem na Gwiazdowskiego. Niestety w tym #!$%@? kraju gdzie pis ma swoją tubę propagandowa przeszedł bez echa. Mimo to pójdę na wybory i zagłosuję na kogoś spoza Pisu i Po. Wam mireczki radze zrobić to samo, jeśli choć trochę zależy wam na przyszłości tego kraju.
@asd23434asd: Po upadku komuny pewne środowisko bardzo mocno dbało o to, by każdy wiedział, ze polityka jest brudna, ze wszyscy politycy są źli, ze lepiej sie do tego nie mieszać, lepiej to zostawić znającym sie ekspertom, takie populistyczne wpisy są dowodem na to, jak bardzo sie to im udało
@asd23434asd: a co jeśli w przedszkolu twojego dziecka ktoś zaczął mu wmawiać, że może wybrać sobie płeć! Dalej państwo ustanowiło przepisy takie, że jeśli nie wyłożysz kasy (jak w kanadzie) na zmianę płci twojego dziecka to grożą Ci z tego tytułu duże konsekwencje. Walka z lewactwem niestety już nie jest na etapie tolerancji gejów, ale znacznie dalej. Tyle o ile do tej pory mimo socjalizmu w gospodarce mogłem siedzieć cicho tak