Wpis z mikrobloga

@aulus hejt na disco polo jeszcze rozumiem bo nie lubię. Nie mniej jednak nie narzekam z tego powodu, mam na to wywalone. Każdy słucha sobie tego co tam chce. Ani słuchanie metalu nie zrobi z Ciebie kogoś wyjątkowego na tej aplikacji, ani słuchanie przez innych ludzi gatunków nie odejmie im atrakcyjności. Chcesz poznać kogoś o swoich gustach muzycznych to idź na koncert Sabatonu zamiast narzekać że ludzie mają różne gusta muzyczne.
@aulus: A jak podchodzisz do osób, które potrafią słuchać muzyki z przeróżnych gatunków? Wiesz, ktoś może lubić kilka piosenek disco polo i jednocześnie uwielbiać muzykę klasyczną, czy największe hity lat 90. Wtedy nie ma już łatwego podziału i zaszufladkowania. Zresztą muzyka sama w sobie jest czymś przyjemnym i moim zdaniem ograniczanie się na jeden gatunek (jak robi większość ludzi) jest takim zamykaniem sobie drzwi. Sam lubię Metallicę (tak właściwie mam swój
@monteskjusz: disco polowców piecze dupa xD a patriotą nie jestem, dla mnie ten kraj może zostać podbity, więc pudło, nie zapomnij sobie puścić ona tańczy dla mnie na pocieszenie.
@aulus:
Masz rację. Malo tego że ci ludzie słuchają tych wysrywów nieironicznie, to jeszcze się tym chwalą na start przed potencjalnymi partnerami. Jeśli to nie jest kryterium oceny to dlaczego wszyscy dają #!$%@? o tą część opisu.
Sabaton - jeden z najpopularniejszych zespołów powermetalowych na świecie a ludzie mówią że to gówno bazujac na memie 40:1 xD Naprawdę nie rozumiem najeżdżania na typa szczególnie w tak prostacki sposób w jaki to robicie, zamiast podyskutować to jesteście takimi samymi bucami jak on nakręcając niepotrzebna spirale wyśmiewania w internecie. Inna sprawa że jego atakowanie innych typów muzyki jest mocno bez sensu. Zdajmy sobie sprawę że każdy typ muzyki daje inne odczucia,
@aulus: no i dobrze robisz, ale tylko jeśli robisz to z głową czyli podziały są 2:
1) na ludzi słuchających gówna i muzyki - jeżeli ktoś nawet słucha disco popu z lat siedemdziesiątych tzn. szukał czegoś dla siebie i znalazł, więc szuka czegoś w życiu; jak ktoś słucha radia to ma gówno zamiast mózgu

na moje oko niemal zawsze to się sprawdza - łatwo ocenić czy ktoś jest ambitniejszy czy wpieprza
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@aulus: Ja nie rozumiem tego hejtu na disco polo. Wydaje mi sie ze to nie ma byc muzyka traktowana powaznie a raczej celuje w kierunku imprez itp. I tam sprawdza sie bardzo dobrze bo nie wierze ze nikt po alkoholu nie bawil sie do disco polo. Hmm ale w sumie jestem na wykopie wieć tutaj pewnie malo kto był na jakiejś imprezie ¯\_(ツ)_/¯
@DonMontana: #!$%@? Pan. Wielu z nas było dawniej ignorantami. Zanim zaczęliśmy słuchać metalu kojarzyło się nam to z darciem mordy, a po dojrzeniu do tej muzyki nie ma nic lepszego. Sam lubię prócz metalu posłuchać różnych innych gatunków muzycznych wyłączając oczywiście gównianie disco-polo i więszkość polskiego rapu.