Wpis z mikrobloga

Drogie @play_polska . W lutym bieżącego roku zmarł dziadek mojej narzeczonej. Mimo kilkukrotnego zgłoszenia tego zdarzenia w salonach PLAY oraz okazania aktu zgonu, wciąż przychodzą do nas wezwania do zapłaty. Dla dziadka.

Właśnie otrzymaliśmy "Ostateczne wezwanie do zapłaty". Co mamy z nim zrobić? Drogie @play_polska , czy powinniśmy je zanieść na cmentarz?

Czy jest na sali lekarz? Czy uporczywe nękanie ze strony operatora telekomunikacyjnego to sprawa dla UOKiK?
Co więcej, nie znaleźliśmy umowy podpisanej przez dziadka i raczej już nie poda on nam hasła do swojego konta abonenta.

Działania te naruszają nasze dobra osobiste i są podstawą do domagania sie zadośćuczynienia. Ale najpierw DOMAGAMY się interwencji. Nie zapłacimy ani złotówki, i nie będziemy dzwonić na waszą infolinię. Czekamy na kontakt, przeprosiny, oraz ostateczne zamknięcie sprawy.

#oswiadczenie #play #stalker
Pobierz
źródło: comment_r3MbGVFYHoZZqHHFSUVdgHzwhq2gfSmB.jpg
  • 143
@maciejmargas: a weź #!$%@?, play w ostatnim czasie to jest jakaś jedna wielka patologia. Mam od chyba 10 lat numer u nich, miałem problem z netem w domu więc korzystałem internetu na telefonie. Teoretycznie pakiet 10gb, oferta rodzinna za gruby hajs. Pakiet się skończył, chciałem aktywowac nowy jak zawsze 10zł+vat za 10 gb. Dostałem smsa że moge aktywować pakiet za te 10zł+vat ale dostane tylko 1gb xD No beka, ale żadnego
@maciejmargas myślisz że Play ma tu konto? Wątpię ,ich interesuje kasa a nie bawienie się z tobą w debilne odpowiedzi na Mirko, srają na ciebie i na każdego innego, mi się w październiku kończy u nich umowa i uciekam jak najdalej
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ArchDelux:

czego? Umowy, która wygasła wraz ze śmiercią abonenta?


No tego właśnie op napisać nie raczył - czy chodziło tylko o usługi czy też o raty za sprzęt. A to zasadnicza sprawa. Gdyby dziadek kupił np. samochód na raty i nie zdążył go spłacić to też wnuczka może go sobie zostawić?