Wpis z mikrobloga

Drogie @play_polska . W lutym bieżącego roku zmarł dziadek mojej narzeczonej. Mimo kilkukrotnego zgłoszenia tego zdarzenia w salonach PLAY oraz okazania aktu zgonu, wciąż przychodzą do nas wezwania do zapłaty. Dla dziadka.

Właśnie otrzymaliśmy "Ostateczne wezwanie do zapłaty". Co mamy z nim zrobić? Drogie @play_polska , czy powinniśmy je zanieść na cmentarz?

Czy jest na sali lekarz? Czy uporczywe nękanie ze strony operatora telekomunikacyjnego to sprawa dla UOKiK?
Co więcej, nie znaleźliśmy umowy podpisanej przez dziadka i raczej już nie poda on nam hasła do swojego konta abonenta.

Działania te naruszają nasze dobra osobiste i są podstawą do domagania sie zadośćuczynienia. Ale najpierw DOMAGAMY się interwencji. Nie zapłacimy ani złotówki, i nie będziemy dzwonić na waszą infolinię. Czekamy na kontakt, przeprosiny, oraz ostateczne zamknięcie sprawy.

#oswiadczenie #play #stalker
Pobierz
źródło: comment_r3MbGVFYHoZZqHHFSUVdgHzwhq2gfSmB.jpg
  • 143
@snwptest: mam szczerą nadzieję, że tak będzie. Brak mi słów, żeby opisać jak smutna to jest sprawa dla całej naszej rodziny. I to nie jest błąd jednej osoby, bo w salonach byliśmy 4 razy, rozmów z infolinią nie zliczę. Dzisiaj przelała się miarka i liczę, że rzeczywiście Pani rzecznik zamknie tą sprawę i wyciągnie konsekwencje.
@kalboy92: napisane jest wyraźnie - mój dziadek nie miał zaległości. Po jego śmierci i po przedstawieniu aktu zgonu umowa powinna być zakończona. Niestety pomimo kilku wizyt w salonach z dokumentami i telefonach nadal otrzymywaliśmy faktury. I to mogło trwać jeszcze latami. Czytaj ze zrozumieniem.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ArchDelux: przeczytanie całego zdania to taki ogromny wysiłek?

i/lub należności z tytułu zawartych zobowiązań wobec P4 Sp. z o.o.


Takimi zobowiązaniami mogą być np. niespłacone raty za telefon.
Świadczenie usług może być przerwane w dowolnej chwili, ale z nieopłaconego towaru warto się rozliczyć.
@maciejmargas:

czy powinniśmy je zanieść na cmentarz?


A będziecie przyjmować spadek czy go odrzucacie? Bo jeżeli przyjmujecie to zobowiązania dziadka także, czyli jeżeli miał umowę czasową lub raty za telefon. Jedyne co, to nie powinniście wówczas płacić za zobowiązania powstałe po doniesieniu aktu zgonu.