Wpis z mikrobloga

Jako, że ja wywołałem spinę z @kasahara to i ja spróbuję ją zakończyć. Wpis całkowicie serio.
Wiem, że będzie pewnie milion komentarzy, że jestem debil etc xD.
Fakt, czasem pajacuję, od jakiegoś czasu częściej, niż zazwyczaj. Leczę się na depresję aka. na psychę. Takie pajacowanie na wypoku pozwala mi się odstresować i w pewien sposób pobawić. W odpowiedziach na serio/na serio z heheszkowatym wydźwiękiem to chyba mi się nie zdarzyło, żeby komuś wcisnąć kit.
Nie będę pisał o tym jak było, a czasem jak jest mi ciężko, bo nie o tym jest ten wpis, ale dla tych, którzy niewiedzą to depresja to jest takie odczuwanie pustki, apatyczność, brak chęci na cokolwiek, zero radości z czegokolwiek.
W każdym razie dzięki tej depresji albo przez nią nauczyłem się być bardziej szczerym, wobec siebie i pewnie wobec innych.

Odniosę się do ze zdjęcia, które wrzuciłem.
Ja nikomu nie groziłem (no chyba, że chodzi o lepy, ale ż). bo z jego wpisu część osób tak mogłaby wywnioskować, sądem straszył go noob i nie pisał tego wprost, ale manipulacją wciągnął w to mnie. Jedyne co zrobiłem to z multikonta napisałem, że czy jak się ze mną spotka to czy też będzie taki fifarafa- mogło to być odebrane jako groźba, zgoda, ale nie, że obiję mu mordę xD.
Co do formy, tak, nigdy nie byłem wycięty jak @kasahara i w sumie nie wiem czy kiedykolwiek będę, bo sylwetka nie jest u mnie priorytetem. Faktem jest, że kasahara ma lepsze wyniki siłowe (w ciągu i w przysiadzie), nie trenuję stricke pod trójbój, a nawet gdybym ćwiczył to nie wiem czy w tym okresie (mój ponad rok stażu vs jego 3 lata) bym mu dorównał. Ale on po 3 latach wyciska na płaskiej 100kg na raz, a ja na 4/5 ( ͡° ͜ʖ ͡°). Poza tym jak już chce się tak porównywać to możemy też porównać się w wydolności np. jakiś hiit. Więc w pewien sposób to płytkie myślenie pisząc, że jesteś lepszy, bo masz lepszy wynik w trójboju i lepszą sylwetkę. W tych dwóch kategoriach jesteś lepszy, ale tylko dlatego, że leciałeś na spalaczach uznane jako doping oraz możliwe, że leciał też jakiś anabolik. Ale jakby porównać każde płaszczyzny/inne sporty to szala przechyliłaby się na moją stronę, jednak tag związany jest z siłką, więc liczy się tylko mięcho i siła, więc mogę się jedynie obronić tym, że (przez moją roczną przerwę), więc w sumie też się nie masz zbytnio co szczycić, bo za dwa lata wyniki, które mam tera (plaska 111, siad 140, mc 181) będą na pewno znacznie lepsze, możliwe, że przebiją twoj wynik w mc i siadzie.

Poza tym nie odniosłeś się w ogóle do tego co ci wcześniej zarzucałem (ostatnio i dzisiaj).
Długi ten wpis, ale i tak nie mam co robić, bo czekam na kolacje xD.
Szczerze to mógłbym jak noob, śledzić twoje posty i pisać jak siejesz ferment, czasem pewnie byłoby to na siłę z mojej strony, ale mi się nie chce.
Nie zarzucałem ci, że nie masz w ogóle wiedzy, bo praktyczną i teoretyczną w żywieniu jakąś tam masz. Teoretyczną pewnie o niebo większą, niż ja, praktyczną pewnie też.
Nie mniej uchodzisz za typa co ma się za nie wiadomo jakiego specjalistę mającego się za lepszego od innych lepszych specjalistów np. w treningu siłowym, chociaż z tym się zgodziłeś.

Nie lubię cię, nie szanuję cię za twój aktualny sposób bycia i za to że ludziom wciskasz kit.
Propsuję cię jedynie za promowanie sportu/zdrowia i za wiedzę w kwestii dietetyki i za pomaganie ludziom- chociaż czasem robisz to nieudolnie.

A co do ludzi to powoli zbiera się coraz większa część (nie jest ich aktualnie dużo i nie chodzi tylko o mnie i o noba), która też dostrzega to jak jesteś fałszywy i zakłamany. Od teraz jesteś mi całkowicie obojętny, nie że do teraz było inaczej, w innych wpisach chciałem pokazać te twoje negatywne cechy i wierz lub nie, ale też byłeś mi obojętny, tak jak ja tobie ¯\_(ツ)_/¯.
Żeby nie było, jeszcze jakiś czas temu miałem cię za normalnego typa
#gownowpis #oswiadczenie #mikrokoksy
C.....u - Jako, że ja wywołałem spinę z @kasahara to i ja spróbuję ją zakończyć. Wpis...

źródło: comment_zvnvuFgaLBl7gZmLUwk6O7i0d8Zly7Ur.jpg

Pobierz
  • 33
  • Odpowiedz
@ChoNoTu: Here we go again. Zaczynam się trochę bać. Masz jakaś obsesję na moim punkcie.
To Ty robisz o mnie 5 tematów codziennie od 2 msc. Ochłoń. Pomyśl. Zdrówka i sukcesów w leczeniu i po prostu miłości i szczęścia, bo chyba tego brakuje.

Swoją drogą chyba 5 raz piszesz "ostatni post o kasaharze". Mamy wszyscy nadzieje na tagu, że tym razem dotrzymasz słowa ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@ChoNoTu: no i jeszcze sylwetkowych i siłowych sukcesów (bez ściemy) i mam nadzieje, że przegonisz mnie w totalu jak i w innych aspektach :) ja serio każdemu dobrze życzę (może Cię to dziwić). Chyba też ze dwa razy pisałem do Ciebie na priv (albo raz nie pamiętam) wyciągając rekę na zgodę, co konkretne oplułeś ech...
  • Odpowiedz
@ChoNoTu: a co to za porównanie że wyciska 100kg na raz? 90% siłownianych bywalców tyle nie bierze.
Równie dobrze mógłbym napisać że obaj #!$%@? jesteście bo ja 100kg wyciskam w 8 seriach po 5 ruchów i to po półtorej roku ćwiczeń. A taki @Darksed to na nas by nasrał bo dla niego to pewnie rozgrzewka.

I on i ty macie wyniki rzadko spotykane na przeciętnej siłowni, serio jest o co się
  • Odpowiedz
@ChoNoTu: przecież Borsuk Ci może jeszcze dziękować, nie ważne co o tobie mówią, ważne że mówią ( ͡° ͜ʖ ͡°) jestem zdania że czasem jakaś dramka na tagu jest potrzebna bo nie jest nudno, nie oszukujmy się, jakoś dużo merytoryki na tagu nie ma i więcej niż połowa postów to pytania początkujących, które dla osób ze starszym stażem są zapychaczem tagu i tak. I nie pierdziel o
  • Odpowiedz
@ChoNoTu: swoją drogą tak szczerze - masz trochę lepsze warunki do leczenia deprechy. Da się obecnie już znaleźć sensownego lekarza do leczenia czy samej terapii; problem jest dostrzegany powoli przez społeczeństwo, znajomych. Jak ja miałem depresję (+/- 7-8 lat temu) dostałem wyśmiane w gabinecie lekarskim, później w gabinecie psychologa (który kazał mi się modlić xD), później w robocie, a na koniec przez ówczesną partnerkę i rodzinę ( ͡ ͜
  • Odpowiedz
@ChoNoTu: no to przeżyjesz xD imo nie powinieneś pisać i przyznawać jakby przed sobą że masz depreche bo to tylko utwierdza psyche w tym przekonaniu, nie zwracaj uwagi, rób co masz robić byle coś działać i iść do przodu
  • Odpowiedz
@picasssss1: Proszę mnie nie mieszać w tą wojenkę( ͡° ͜ʖ ͡°) 100kg nie jest nawet w połowie moich serii rozgrzewkowych xDD Panowie, #!$%@?, trenujcie, stawajcie się silniejsi, bardziej docięci, po prostu lepsi i #!$%@? w innych. No chyba że jest to @NooB1980 który przez swoje foliowe teorie moze szkodzić innym xD
  • Odpowiedz
@stefan8800: no teraz apatii nie ma, ale wczesniej miewalem czesto uciski w klate piersiowej, ktore przemienialy sie w zapalenie osierdzia, apatia i pustka w srodku byla, gdy zostalem zdiagnozowany, pozniej przez spory czas chodzilem przygnebiony, malo mi sie chcialo robic, wtedy to rodzina, dziewczyna i silka trzymala mnie przy zyciu xD.
a tera to juz tylko takie #!$%@?, jedynie nocami czuje taka jakby bezcelowosc i mam mysli egzystencjalne xD gowna typu
  • Odpowiedz