Wpis z mikrobloga

W Warszawie już od tygodnia działa Strefa Czystego Transportu.
Jakoś cicho o tym na Wykopie, a przecież świat miał się zawalić, stąd też pytanie dla mieszkańców #warszawa

1. Ile biednych ludzi nie dojechało swoimi dupowozami na czas do pracy?
2. Ile smutnych ludzi ma problem, żeby dowieźć dziecko do przedzszkola?
3. Ile dup prawaków pękło?

Bo mam wrażenie, że suma pierwszego i drugiego punktu jest o kilkaset razy mniejsza niż wartość punktu trzeciego, a największy ból dupy to mieli ludzie z Bździszyna Dolnego, Zadupiejewic Małych i Boguchwalic Dupickich, a nie ktoś z Centrum xD

#bekazprawakow #strefaczystegotransportu #srodmiescie
niochland - W Warszawie już od tygodnia działa Strefa Czystego Transportu. 
Jakoś cic...

źródło: uid_c2d9f238102e416db834cafb9f2f2be3_width_900_play_0_pos_0_gs_0_height_506

Pobierz
  • 84
  • Odpowiedz
@niochland: a czego się spodziewałeś? Cały ten hejt jest nakręcany przez organizacje powiązane z Ordo Iuris, reszty nie trzeba tłumaczyć ( ͡° ͜ʖ ͡°) pewnie za jakiś czas pojawi się artykuł o tym, że przez SCT nie można XYZ i wtedy będzie pałowanie wiplera przez część wykopków. Coś tam popiszą o „Rafałku”, lewakach, gejach i na tym się skończy XD
  • Odpowiedz
@niochland: Bo na wykopie masz głównie trochę ludzi którzy mają to w dupie bo nowe auta/elektryki i resztę ludzi co zbiorkom albo siedzą w piwnicy. Jedni i drudzy mają wywalone więc jak nikt nie woła to siedzą cicho. Żaden nie pomyśli, że ich rodziny/znajomi mogą mieć pod górkę albo dokąd to zajdzie... Czy tak czy tak pustogłowie mocno. Tak samo jak ten pożal się boże dziennikarzyna co się ostatnio obudził
  • Odpowiedz
@KonwersatorZabytkow: zobacz sobie, kto stoi za tymi plakatami i banerami, które często są rozwieszane w miastach. Ja sprawdziłem, a Ty?

https://nieoddamymiasta.pl -> https://poloniachristiana.org -> https://ordoiuris.pl

I takich organizacji jest więcej.

Zasada działania taka sama jak u antyszczepionkowców i innych plaskoziemców XD nałapać frajerów na taki reklamy, a potem leci już piramida i każdy „wolnomyśliciel” głosi przekaz prosto z Kremla. Olaboga, odbierają mi możność jazdy 20 letnim gruzem po starym mieście,
  • Odpowiedz
@niochland 0, jednak wkurza mnie że to kolejne ograniczenie o którym muszę pamiętać i mieć z tyłu głowy za kilka lat. Kto wie jaka będzie moja sytuacja. Niby mieszkanie mam, z żoną dobrze zarabiamy, ale nie wiem czy za tych 5 lat będę miał na nowsze auto. A nawet jak będę to wkurza mnie że będę je musiał kupić, bo inaczej nie wjadę. Stanowczo wolę podejmować świadome, wolne decyzje. Potencjalny zakup
  • Odpowiedz
a czego się spodziewałeś? Cały ten hejt jest nakręcany przez organizacje powiązane z Ordo Iuris, reszty nie trzeba tłumaczyć ( ͡° ͜ʖ ͡°) pewnie za jakiś czas pojawi się artykuł o tym, że przez SCT nie można XYZ i wtedy będzie pałowanie wiplera przez część wykopków. Coś tam popiszą o „Rafałku”, lewakach, gejach i na tym się skończy XD


@PieknyWojciechPostrachDziewic: jesteście takimi dzbanami, że nie da się tego opisaćxD

Już nawet normalny człowiek nie może skrytykować czegoś bo wrzucicie do wora do jakiejś tam
  • Odpowiedz
  • 28
zobaczymy za dwa lata... Tę żabę gotuje się powoli.


@dybligliniaczek: a ile lat trzeba czekać aż Szwecja upadnie, będzie nakaz jedzenia robaków i zlikwidują gotówkę?
  • Odpowiedz
@dybligliniaczek:

zobaczymy za dwa lata... Tę żabę gotuje się powoli.


no, np tacy Niemcy od 16 lat mają SCT. Właśnie mija 10 rocznica jak ostatni z nich pożegnał się ze swoim samochodem.
  • Odpowiedz
@niochland: Ja jestem przeciwny SCT, każde nowe auto ma nowsze normy EURO.
Skończy Ci się Golf 3 bo na niego tylko CIę stać to.. kupisz sobie Golfa 5 też za te 5 tysięcy jak ten się skończy to za 10 lat kupisz sobie Golfa VII itd zawsze wydasz tyle ile Cię stać jak Cię auto będzie kończyć a nowsze auto będzie mniej truło.

Bo co mają zrobić ludzie dojeżdzajacy do
  • Odpowiedz
  • 12
@niochland: wszystkie strefy wolne od biedy powinny zostać zakazane w konstytucji. Jak ktoś chce czystego powietrza to niech zakazuje suvów i elektryków, które zanieczyszczają bardziej pyłem z opon i hamulców.

No chyba, że zaraz podrzucisz badania potwierdzające, że teraz w Warszawie można oddychać pełną piersią, a tydzień temu ludzie umierali to zmienię zdanie. No ale tego nie zrobisz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz