Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@elo_: taguje właśnie taką pogodę w tym mieście, kogo obchodzi jaka miejscowość jest na zdjęciu, równie dobrze mogłaby to być stara białka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Adsu:
Dla spaślaka może i katorga. Dla mnie jest optymalnie.
A że ktoś się poci... Heloł - aktywność fizyczna powoduje zwiększenie temeperatury ciała, a pot to reakcja organizmu. Więc żaden wyczyn spocić się w grudniu biegnąc na autobus przy trzaskającym mrozie.
Może niektórzy nie odkryli jeszcze faktu, że można się myć
@wojtoon a dla mnie jest optymalnie na spacer jest przy 15 stopniach, a biegać najbardziej lubię w zimie przy - 10. Wymienilismy się poglądami, możemy się rozejsc. Sorry, taki mamy klimat, że powyżej 30 jest przez 3 miesiące w roku.

Nie moja sprawa, że ktoś jest piczką z zaburzeniami krążenia, której zimno w temperaturze pokojowej ¯_(ツ)_/¯

Może niektórzy nie odkryli, że można się ubrać...
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@Adsu:
Nie mam zaburzeń krążenia.
I nie powiedziałem, że jestem anetą.

Po prostu sram na podludzi którzy uważają, że przedzieranie się przez bagno, zaspy, liście, wiatr, smog i resztę jesienno-zimowych "przyjemności" jest fajne.
O tym piasze OP

Jebią mnie podludzie którzy myślą, że zima to jest tylko do lepienia bałwana, a na jesieni tylko świeci słoneczko i są żółte liście. Takie dzieci nie chodzą do pracy gdy jest ciemno i nie
@Silver86 tak to wygląda głównie na zdjęciach ze stocka. Takie kolory to II pół października oraz I pol listopada, czyli okres kiedy słońca możemy w ogóle nie zobaczyć przez kilkanaście dni pod rząd. Jesień i zima jest ładna wysoko w górach jak wyjedziesz powyżej smogu i wiecznie zalegającego depresyjnego stratusa. No i tam zimą jest śnieg a nie 3 dodatkowe listopady następujące po tym właściwym.
@wojtoon XD ale się zapowietrzyłeś...
A ja za to sram na takich podludzi jak ty, którzy zamiast cieszyć się życiem to pogrążają się w #!$%@?, bo nie potrafią się ogarnąć gdy temperatura spadnie o kilka stopni i trzeba założyć kurtkę i zawiązać buty. ( ͡º ͜ʖ͡º)

BTW:Nie wiem czy skrobanie szyb i wsiadanie do wychłodzonego samochodu jest bardziej nieprzyjemne od wejścia do samochodu w którym jest 60