Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@Tasde: Polacy są tak agresywni, a to dlatego, że nie ma słońca nieomal przez siedem miesięcy w roku, a lato nie jest gorące
  • Odpowiedz
  • 0
@d0d0wski: Najlepsza by była jesień takie 18-19 stopni i słoneczko bez deszczu, sztos.


Z perspektywy mieszczucha- owszem. Ale nie zapominaj, że deszcz jest też niezbędny. Jeszcze parę takich suchych lat i będziesz miał warzywa po kilkanaście zł za kg. Więc w dzień słoneczko, a nocami niech przepaduje. I każdy zadowolony
  • Odpowiedz
I tak najlepsze są lekkie mrozy. Wtedy nie moknie się od deszczu, jest lekki śnieżek, można miło się ubrać, ciepły sweterek, płaszcz/kurtałkę, szaliczek, a jak kawka smakuje jak się wróci do mieszkania ( ͡° ͜ʖ ͡°) Deszcze jesienne bywają męczące, ale upały to j---ć prądem.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 15
@d0d0wski:
Ciepła nie lubią tylko spasłe przegrywy które tylko siedzą przed kompem i poci im się dupsko. Nie uprawiają żadnego sportu, nie mają żadnego hobby, nie chodzą na spacery tylko gniją pod kocem oglądając fefnasty serial. Takim ludziom lato tylko przeszkadza bo świeci w monitor. Po co im pogoda? Bo potrzebują sobie popływać w jeziorze? Bo chcą sobie zrobić motocyklową wycieczkę? Bo pograliby z synem w piłkę?
  • Odpowiedz
@Tasde: no tez tak nie lubie, od razu z 30 na 13, a najlepsze imo 20 - 25 cieplo ale sie czlowiek nie poci od wyjscia z domu
@ascalon: @grastanislaw: nie wiem gdzie mieszkacie ale u mnie takich dni zawsze trochę jest a zdarzalo sie ze ponad miesiac pięknej jesiennej pogody bylo bez deszczow
  • Odpowiedz
@d0d0wski: no i taka prawda. Ja się cieplej ubrałem i jej na lajcie. Poza tym odróżniamy upaly >25*C od ciepła. Przeciwko 20 stopniom nic nie mam. 7 tak jak dzisiaj to jest zimno i trzeba się cieplej ubrać - problem zimna rozwiązany.
  • Odpowiedz