Wpis z mikrobloga

@Silver86: Mi się #!$%@?ła klima w maju w furze a naprawić nie mogłem. Całe lato +30 stopni z otwartymi oknami walcząc o życie. Jeden jedyny moment, w którym nie była mi potrzebna klima, to połowa lipca, w której akurat miałem urlop, i tak się #!$%@? jego w te i nazad złożyło, że trafiło się ochłodzenie na #!$%@? 2 tygodnie. Tyle że nie z 30 stopni na nie wiem, 22 czy coś,
@Tommeister: ja zdecydowanie wole lato, ale jak jest odczuwalna temperatura 40 stopni plus w komunikacji miejskiej nie ma powietrza, bo baba musi otworzyć koniecznie okno i żaden argument do niej nie przemawia, ze klimatyzacja itp. to jednak ciężko się żyje XD dla mnie idealne jest takie 24-5 stopni.
@d0d0wski: No bo od razu ze skrajności w skrajność, Polsce to trzeba #!$%@?ć od razu nie ma fazy przejściowej, nie ma że pogoda lekko się psuje obniża temperatura tak, żeby człowiek się w tym klimacie dał radę przyzwyczaić nie, od razu z 29 jedziemy kur.. rollecrosterem do 8 w nocy. Nadal wole chłód, bo jak się ubiorę a jestem stałocieplną istotą to się dam radę rozgrzać a każdy kto nie umie
Do zwolenników złotej, pięknej jesieni.

Takich pięknych dni jak na zdjęciach, że jest 16 stopni, lekkie słońce, ślicznie i przyjemnie, jest w Polsce kilka dni, czasem kilkanaście. Cała reszta to pizgawica od października do marca albo kwietnia.

Co więcej, tak samo kilka do kilkunastu dni są upały powyżej 30 stopni, których tak nienawidzicie. ALE przez pozostały czas lata jest... umiarkowana temperatura, ta dla większości najprzyjemniejsza.

Śmieszy mnie hejtowanie lata z powodu kilku
@SpokojnyPan w zeszłym roku w połowie listopada było 25 stopni. Przeważnie do końca października jest sucho, słonecznie z temperaturami w dzień w przedziale 10-20 stopni, także tego ( ͡° ͜ʖ ͡°)