Wpis z mikrobloga

@Silver86: Mi się #!$%@?ła klima w maju w furze a naprawić nie mogłem. Całe lato +30 stopni z otwartymi oknami walcząc o życie. Jeden jedyny moment, w którym nie była mi potrzebna klima, to połowa lipca, w której akurat miałem urlop, i tak się #!$%@? jego w te i nazad złożyło, że trafiło się ochłodzenie na #!$%@? 2 tygodnie. Tyle że nie z 30 stopni na nie wiem, 22 czy
  • Odpowiedz
Ludzie, którzy piszą, ze tylko grubasy się pocą to niech sobie przyjadą do większego miasta jak będzie to 35 to gwarantuje, ze każdy się spoci w XD jest coś pomiędzy upałem 35 stopni, a deszczem i pizgawica
  • Odpowiedz
@somskia: nie wiem jak można chcieć zimę od lata. Latem wszyscy zadowoleni, uśmiechnięci, dziewczyny w sukienkach, a zimą szaro, wszyscy smutni, o 15 ciemno. Chyba tylko #przegryw chcą zimę, bo boli ich to, że te dziewczyny w lecie nawet na nich nie zwrócą uwagi
  • Odpowiedz
@Tommeister: ja zdecydowanie wole lato, ale jak jest odczuwalna temperatura 40 stopni plus w komunikacji miejskiej nie ma powietrza, bo baba musi otworzyć koniecznie okno i żaden argument do niej nie przemawia, ze klimatyzacja itp. to jednak ciężko się żyje XD dla mnie idealne jest takie 24-5 stopni.
  • Odpowiedz
@d0d0wski: No bo od razu ze skrajności w skrajność, Polsce to trzeba #!$%@?ć od razu nie ma fazy przejściowej, nie ma że pogoda lekko się psuje obniża temperatura tak, żeby człowiek się w tym klimacie dał radę przyzwyczaić nie, od razu z 29 jedziemy kur.. rollecrosterem do 8 w nocy. Nadal wole chłód, bo jak się ubiorę a jestem stałocieplną istotą to się dam radę rozgrzać a każdy kto nie
  • Odpowiedz
Do zwolenników złotej, pięknej jesieni.

Takich pięknych dni jak na zdjęciach, że jest 16 stopni, lekkie słońce, ślicznie i przyjemnie, jest w Polsce kilka dni, czasem kilkanaście. Cała reszta to pizgawica od października do marca albo kwietnia.

Co więcej, tak samo kilka do kilkunastu dni są upały powyżej 30 stopni, których tak nienawidzicie. ALE przez pozostały czas lata jest... umiarkowana temperatura, ta dla większości najprzyjemniejsza.

Śmieszy mnie hejtowanie lata z powodu kilku
  • Odpowiedz
@d0d0wski: Jak dla mnie pogoda jest idealna, tylko mogłoby być pochmurnie. 17 stopni to wciąż jest ciepło, a słońca nie lubię bo mam wrażliwą skórę i mrugam oczami jak #!$%@? robiąc minę niczym srającego kota na pustyni.
  • Odpowiedz
@wojtoon: nie zgodzę się, ja jeżdżę na rowerze, biegam w plenerze + siłka i mnie lato ostatnimi czasy #!$%@? czasem do granic możliwości, bo człowiek normalnie na spacer czasem nie może iść. Nie każdy ma dwa miesiące wakacji i codziennie możliwość bycia nad wodą, zrozumcie to.
  • Odpowiedz
  • 1
@SpokojnyPan w zeszłym roku w połowie listopada było 25 stopni. Przeważnie do końca października jest sucho, słonecznie z temperaturami w dzień w przedziale 10-20 stopni, także tego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz