Wpis z mikrobloga

Przemiana oraz szybkie odpowiedzi na pytania (Q@A)

Wrzucam kolejną naturalną przemianę. Tym razem Remigiusz i efekt trochę ponad 2 letniej współpracy (wybaczcie, aż tak biegłych umiejętności photoshopa, zakłamywania danych oraz namawiania początkujących na SAA jak inni trenerzy/dietetycy). Zaczęliśmy z etapu, który był określany mianem “skinny fat”; niby był chłopak po redukcji, jednak nadal brakowało mięśnia i wisiał brzuszek. Rozpoczęliśmy od zmian w diecie stronę wysokiej ilości węglowodanów (do czego nie było przeciwskazań - w badaniach dobra wrażliwość insulinowa, chęć aktywnego stylu życia). Treningowo postawiliśmy na częstotliwość (zazwyczaj 3x Upper, 2x Lower) przy falowej objętości treningowej i bawieniu się kilkoma metodami progresji (np. wave loading, amrap sets, joker sets czy kilku zapożyczeń z metody 5/3/1). Remek szybko łapał wskazówki dotyczące techniki, sam wkręcił się w temat, objechał kilka szkoleń. Jak patrzę w plany treningowe, to zaczynaliśmy od 65x8 BP; 80x8 DL; 70x10 SQ; 35x8 OHP;. Udało się to przekuć z 100x10 BP, 200x1 DL; 140x8 SQ. Zawsze skupiliśmy się na rozwoju sylwetkowym. Po drodze latały na zmianę okresy masowe i minucuty (bardzo krótko redukowaliśmy); cardio zazwyczaj brak lub sporadycznie w końcówce. A to wszystko przy wielu zmianach życiowych i ogólnym natłokiem obowiązków. W wielkim skrócie po prostu Remigiusz zapieprzał i nigdy nie narzekał. Chciałbym mu podziękować za ten czas, bo współpraca z takimi osobami, które mają determinację, to sama przyjemność; a efekcie fajna plażowa, atletyczna sylwetka; którą trzyma większość roku

Aby nie było sucho zapraszam do zadawania pytań - dieta (moja specjalizacja), suplementacja, trening, inne. Postaram się na wszystkie odpowiedzieć :)

#mikrokoksy #mirkokoksy #silownia #odchudzanie #chudnijzwykopem #dieta #fullborsukworkout
Kasahara - Przemiana oraz szybkie odpowiedzi na pytania (Q@A)

Wrzucam kolejną natu...

źródło: comment_S0iGgOD6LND6pDpU7HKPWcEiB8a8Uhjq.jpg

Pobierz
  • 117
@Kasahara: i on tak od razu zaczal od 5 treningow? pieknie poprowadzone, gdybym mial polowe jego zaciecia to by moze cos z tego wyszlo. a tak mam plan od Ciebie (2x upper, 1x lower) i cos tam cwicze, ale tak bez przekonania jakos i z dieta slabo. i wychodzi ze choc wage trzymam to wciaz mi blizej do zdjecia po lewej (ale nie az tak bo 189 cm i 86 kilo)
@wykopowy_brukselek: na początku chyba były 4 z tego co pamięta, po prostu miał ochotę na "5" to zawsze tam były wrzucane np. same łapy, aby było lekko; u Ciebie to raczej kwestia, że masz inne sportowe pasje lub kwasisportowe i cieżko skupić się na kilku sprawach na raz; ogólnie zazwyczaj mam duży orzech do zgryzienia jak np. mam kogoś kto chce MMA + Siłownia czy inne połączenia
@Kasahara: sorry, ale to wymowki sa. dupa tam a nie inne pasje, jestem leniwa #!$%@? za przeproszeniem
jakbym cwiczyl tak jak kazales wtedy kiedy kazales tez bym teraz bym moze choc w polowie takim Remkeim
nie ma wytlumaczenia dla lenistwa, bieganie (juz nie biegam od czerwca, skonczylem na rzezniku) czy rower (jezdze calkiem sporo, choc nie moge bo lekarz zabronil) to nie jest wystarczajace wytlumaczenie dla slabego postepu i nie trzymania
@wykopowy_brukselek: powiem szczerze, naprawdę czasem nie ma co się obwiniać; szczególnie ćwicząc naturalnie, bez predyspozycji cieżko niestety mieć ciągle formę, dbać o wszystko i pilnować na 101 %. Może sposobem by było po prostu chodzić na siłownię publiczną. U mnie to dużo zmieniło, bo zaczynałem w domu; znaczy nie tyle ludzie, bo jestem introwertykiem, ale sam fakt, ze wypieprzałem z domu i znajdowałem się tam na miejscu i już nigdy nie
@Kasahara: jakbym patrzyl tylko na to ile cwiczylem chodzac na silownie publiczna a ile w domu to moglbym to doszedlbym do wniosku ze tak wlasnie jest, wiecej cwiczylem tam
niestety minus jest taki ze tam chodzilem w pracy w czasie lunchu 3x w tyg a teraz takiej opcji nie mam bo pracuje na zadupiu. a w domu mam czas, przeciez teraz siedze na wykopie zamiast w piwnicy
@Kasahara: ja z fejsbuka/marketplace dorwalem caly zestaw od kogos, rack, gryf olimpijski, lamany, jeszcze trzeci taki lzejszy i kika sztangielek i do wszystkiego zapas ciezarow
no kurde jak w raju
nie ma wytlumaczenia:(
chyba musialbym komus placic dodatkowo za to ze nie cwicze.
ogarne sie po srodzie i jakby co zagadam ponownie do Ciebie,moze doplace dodatkowo za motywowanie:)