Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 122
@polskipl: tylko pamiętaj. Nie trzeba docierać silnika. Od razu but w podłogę, a olej wymienisz po 30kkm. ( ͡º ͜ʖ͡º) #pdk
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@polskipl: jak się silnik sprawuje? Daje rade z tą kobyłą?

U mnie niestety wyszły jakieś piski, których serwis nie może zidentyfikować ( ͡° ʖ̯ ͡°) wydawało się, że to osprzęt, ale po zdjęciu paska dalej piszczał. Rozebrali całość i nigdzie zużycia nie widać. Podobno to pierwszy taki przypadek w tym silniku ( ͡° ʖ̯ ͡°) olej po 2.6k przebiegu jest jak nowy,
  • Odpowiedz
  • 11
@soadfan: Mi się bardziej liftback podoba, a miejsca jest i tak za dużo, to jest 5 drzwiowe auto, mało kto wie po bryle samochodu ciężko to poznać @Migajaca_dioda: leasing niskich rat, 14k wpłata, 1800 rata, 75 k wykup, ubezpieczenie w racie @Bekrasit: steel grey
  • Odpowiedz
  • 5
@Zgubilem_Login: Wg. Mnie ten 1.5 TSI jest nawet wystarczający, ale tu będzie większa frajda i bezpieczeństwo przy wyprzedzaniu, jestem mimo wszystko zadowolony że wziąłem 2.0 a nie 1.5, jeszcze zbytnio go nie próbowałem, spokojnie „docieram” ale jakoś się zbiera
  • Odpowiedz
  • 7
@PanKracy582: Dzięki za rozwinięcie tematu, jeżdżę głównie po mieście, a ona mega szybko się grzeje do 90 stopni, a potem kilka godzin utrzymuje temperaturę na postoju. Nigdy nie milem benzyny i takie moje pierwsze spostrzeżenia
  • Odpowiedz