Wpis z mikrobloga

@RafRock79: Jakiś powód tego, ze nie działa musi być. Żadna sieć nie ma zatrudnionego pracownika który siedzi w Warszawie i klika żeby zarobić na tobie kilka zł.
@RafRock79: mnie zawsze zaskakuje play internet domowy lte, o dziwo zawsze jak sie spóźnię z płatnością tak 2-3 tyg, to jakimś trafem gorzej działa mi internet, zrywa połączenie, wolniej i ogólnie dupa ^^

pszypadek:?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@RafRock79: Kiedyś miałem w Orange taki pakiet telewizja i Internet stacjonarny. Chciałem zmniejszyć pakiet TV przy podpisywaniu nowej umowy i zapomnij xD dopiero telefonicznie załatwiliśmy jedynie tyle, że płaciliśmy jak za mniejszy, ale pakiet kanałów był ten sam :v Konsultant twierdził, że system wyrzuca mu błąd i też próbował zrobić to naokoło i wyszło co wyszło.
@RafRock79: Pamiętam jak chciałem ogarnąć jakąś sprawę, ale przed telefonem na infolinie chciałem pobrać historię moich połączeń z miboa (czy jak to się tam u nich nazywa). Przy próbie ściągnięcia historii połączeń - 500 Internal Server Error.

No nic, rozmowa z konsultantem pomogła, gość był dość sympatyczny więc uznałem, że przekażę mu informację o błędzie - może ktoś naprawi. Jego odpowiedź - "A to pan się nie przejmuje, tak już działa