Wpis z mikrobloga

Mirki, sprawa jest:
Żona jest dyrektorem w jakimś gównianym przedszkolu i wiecie, co roku robione zdjęcia gówniaków. Z tego co mi opowiadała żona to fotograf kosił dobre pieniądze na tym interesie.
W zeszłym roku kupiłem sobie nowiutkiego Samsunga Galaxy S9, prze zajebisty aparat, super zdjęcia, więc mówię żonie że może ja bym porobił zdjęcia tym dzieciakom? Była sceptycznie do tego nastawiona, więc zrobiłem przy niej zdjęcie kaloryfera i czajnika elektrycznego w naszym mieszkaniu, pokazałem jej jakie ostre są zdjęcia, jakie piękne kolory i w końcu się zgodziła.

Ogólnie to nie miałem pojęcia jak się robi zdjęcia, ale wiecie, ten Samsung robi wszytko sam, naciskam guzik i cyk super zdjęcie. Wziąłem stary baner reklamowy od sąsiada co ma firmę budowlaną, powiesiłem na ścianie, postawiłem taboret, dziecko siada na taborecie, w telefonie opcja "zdjęcie portretowe" i mówię wam, wspaniałe zdjęcia w zeszłym roku 1900 zł zarobiłem w dwa dni(minus -23 zł za pół litra bociana dla sąsiada za ten baner).

W tym roku to samo, telefon gotowy, już się doczekać nie mogłem, umyłem nawet ten baner (teraz już było turbo profesjonalne ( ͡° ͜ʖ ͡°)).
Dwa dni przed rozpoczęciem zdjęć, żona - Dyrektor-mówi że jakaś baba przyszła, marudziła na zdjęcia i że jej mąż może zrobić ZA DARMO xD #!$%@? mircy ZA DARMO, myślałem że oszaleje, jakiś amator chciał mi zabrać robotę ZA DARMO XD a ja już liczyłem pieniądze na nowego Samsunga Galaxy s10 i zamówiłem fajne klipsy na aliexpres (taki jak na zdjęciu), w przyszłym roku bym podniósł cenę o 10 ziko to wszytko by się zwróciło.

Żona - dyrektor - zbyła to babsko i elegancko kolejna sesja się udała, gówniaków więcej niż rok temu to już 2k+ liczyłem i mówię wam inne życie - na poziomie.

Problem się pojawił dzień później, mirki, ale inba, ten gość co chciał robić zdjęcia ZA DARMO xD zadzwonił do mojej żony - dyrektor - i awantura że zdjęcia słabe, że robione telefonem i w ogóle że on się zna i chciał ZA DARMO zrobić xD
Żona - dyrektor - powiedziała że to jest nowy telefon i robi super zdjęcia, lepsze niż nowe aparaty i w ogóle to jest na urlopie, a jak chce pogadać to w poniedziałek może przyjść(normalni ludzie pracują w poniedziałek, więc wiadomo że nie przyjdzie hehehe)
A on że nie ma problemu, przyjdzie i chętnie porozmawia z moją żoną - dyrektor - i uwaga! Ze mną też!
#!$%@?, aż mnie brzuch boli mirki, moja żona - dyrektor - nie nadąża z robieniem bigosu na uspokojenie!
#!$%@?ła się jakaś #aferazdjeciowa i trochę się cykam.

Doradźcie co robić, chyba pojadę do rodziców na tydzień się wyciszyć ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#fotografia #pdk #afera #zalesie
Prokurator_Bluewaffles - Mirki, sprawa jest:
Żona jest dyrektorem w jakimś gównianym...

źródło: comment_6UVC23NrqTFUz6Kq9kIsiriuQWPTLiJA.jpg

Pobierz
  • 20