Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 3623
Byłem na zebraniu u młodego w #szkola
Za identyfikator identyczny z foto zażyczyli sobie 40 PLN

W środku zwykła kartka z wydrukowanymi danymi i fotografią
Bez żadnych chipów, elektroniki otwierającej drzwi etc
Na alle koszt to 1.40 PLN
Na moje pytanie

Za co???

Chyba kogoś p----------o

Poproszę o rachunek


usłyszałem, że teraz wszystko kosztuje ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Czekamy z innymi rodzicami na rachunek, bo oczywiście nie wiadomo gdzie jest ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#edukacja #rodzice #truestory #oszukujo
a.....k - Byłem na zebraniu u młodego w #szkola 
Za identyfikator identyczny z foto z...

źródło: comment_gr5v2mkLiX2wRaRgeac6RoAgwJPEgMNC.jpg

Pobierz
  • 150
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@ameliniowyguzik: kumplu moja młoda w przedszkolu ma z chipem meldujacym wejście i wyjście. Jeden dostaliśmy za darmo a kolejny dla drugiego rodzica za 7zl xD
Ktoś tu chce zarobić( ͜͡ʖ ͡€)
  • Odpowiedz
tak się robi pieniądze ( ͡° ͜ʖ ͡°) A tak serio, gardzę nimi

@Wo0cash:
Ale wiesz, że to pomysł dyrekcji i nauiczyciele nic do tego nie mają? Sami muszą przynosić swoje sprzęty i dokłądać się do szkoplnych zasobów.
  • Odpowiedz
@ameliniowyguzik: Uwaga, wyceniam (dla powiedzmy 4 klas po 25 uczniów, razem nakład 100)
- praca grafika związana z kadrowaniem dostarczonych zdjęć i przepisaniem danych - 50-100zł, dajmy średnio 75zł
- wejdzie około 10 identyfikatorów na arkusz, wydruk w kolorze 2zł plus dopłata do grubszego papieru w wysokości 1zł 10*3=30zł
- docięcie 10zł
- etui 100*3zł (powiedzmy że januszeks też wziął z allegro i narzucił
  • Odpowiedz
@nie_mientki: 75zł dla grafika za wykadrowanie 100 zdjęć? Nikt by za tyle nawet palcem nie kiwnął. To nie jest ciężka praca, ale żmudna, nudna i czasochłonna. 300zł przynajmniej. Ale to nadal 6.40 od osoby
  • Odpowiedz
@ameliniowyguzik:
Być może łatwiej jest zawołać 40 zł na coś konkretnego niż wołać o składki na fundusz klasowy, radę rodziców itp., bo część rodziców na nie kręci nosem. I tak szkoły publiczne mają ciągły deficyt kasy na materiały dodatkowe, więc pewnie taki sposób na podreperowanie budżetu. Ewentualnie 2 opcja, tak jak pisze @nie_mientki: wynajęli firmę, która zaśpiewała taką cenę na fakturze.
  • Odpowiedz
@smartfonik: mirek użył słowa grafik, to też go użyłem. Po prostu nikt nie jest idiotą, żeby siedzieć za 75zl i p-------ć się cały dzień z takim gównem.
  • Odpowiedz