Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 3623
Byłem na zebraniu u młodego w #szkola
Za identyfikator identyczny z foto zażyczyli sobie 40 PLN

W środku zwykła kartka z wydrukowanymi danymi i fotografią
Bez żadnych chipów, elektroniki otwierającej drzwi etc
Na alle koszt to 1.40 PLN
Na moje pytanie

Za co???

Chyba kogoś #!$%@?ło

Poproszę o rachunek


usłyszałem, że teraz wszystko kosztuje ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Czekamy z innymi rodzicami na rachunek, bo oczywiście nie wiadomo gdzie jest ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#edukacja #rodzice #truestory #oszukujo
a.....k - Byłem na zebraniu u młodego w #szkola 
Za identyfikator identyczny z foto z...

źródło: comment_gr5v2mkLiX2wRaRgeac6RoAgwJPEgMNC.jpg

Pobierz
  • 150
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ameliniowyguzik: U mnie w mieście jedna ze szkół wpadła na pomysł aby każdy uczeń miał wyrobioną karte miejską. Na takiej karcie jest zdjecie, imie i nazwisko. Szkoła dokleja sobie swój hologram. Miasto nie bierze za to opłaty ponieważ jest to produkt darmowy, szkoła też nie pobiera opłat z tego tytułu. Jedyne co uczeń musi kupić to właśnie coś takiego jak załączyłeś na zdjęciu, oczywiście na własną rękę więc koszt dla
  • Odpowiedz
Tak się składa ze pracuje przy drukowaniu kart ID w uk. Ceny które klienci płacą sa różne, w zależności od ilości zamówionych kart (wiadomo im wiecej tym taniej) technologi w karcie (tu mówisz bez technologii) i jakości duku (podejrzewam najtanszy). Ceny za taka karte wynoszą około £1.50 do £2 funtów. Podejrzewam ze w Pl cena będzie podobna. Szkoły zazwyczaj każą płacić za kartę ale dopiero jak się ja zgubi, nigdy za pierwszą.
  • Odpowiedz
Szkoła nie ma prawa pobierać żadnych pieniędzy na takie rzeczy. Każda sprawa musi mieć konto np obiady, To działanie jest niezgodne z przepisami i można kogoś za to udupić. Jeszcze raz szkoła nie ma prawa pobierać pieniędzy! - wycieczki komitety rodzicielskie, inne wpłaty są ściśle kierowane na odpowiedni i formalnie przygotowany cel. z reguły dysponentem pieniędzy są i powinni być tak naprawdę rodzice. (komitet, wycieczki)
  • Odpowiedz