Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 3623
Byłem na zebraniu u młodego w #szkola
Za identyfikator identyczny z foto zażyczyli sobie 40 PLN

W środku zwykła kartka z wydrukowanymi danymi i fotografią
Bez żadnych chipów, elektroniki otwierającej drzwi etc
Na alle koszt to 1.40 PLN
Na moje pytanie

Za co???

Chyba kogoś #!$%@?ło

Poproszę o rachunek


usłyszałem, że teraz wszystko kosztuje ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Czekamy z innymi rodzicami na rachunek, bo oczywiście nie wiadomo gdzie jest ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#edukacja #rodzice #truestory #oszukujo
a.....k - Byłem na zebraniu u młodego w #szkola 
Za identyfikator identyczny z foto z...

źródło: comment_gr5v2mkLiX2wRaRgeac6RoAgwJPEgMNC.jpg

Pobierz
  • 150
@ameliniowyguzik: Nienawidziłem tych identyfikatorów, czułem się jeszcze bardziej jak w jakimś obozie przymusowej pracy xD większość nauczycieli miała gdzieś czy uczniowie mieli te identyfikatory, ale zdarzały się opętane baby, które darły się na ciebie i dawały uwagi jeśli jednak go nie miałeś na sobie. Najgorsza była jedna belfa, która nigdy nie pytała się o imie a patrzyła na identyfikator, a jak był odwrócony to podchodziła i obracała go na drugą stronę,
@ameliniowyguzik:
To już drugi post szkalujący polską oświatę dzisiaj... to zorganizowana nagonka wyborców PiS, czy co??? Polski nauczyciel (dyrektor) jest bez skazy, niesie kaganek oświaty, świeci przykładem dla młodych pokoleń, ten wybitny ekspert i pedagog jest wzorcem dla licznych zagranicznych delegacji (m.in. ze Stanów Zjednoczonych Ameryki Północnej). Takie zdarzenie zwyczajnie nie mogło mieć miejsca.
@Titufe: Ja miałem 3 różne "wersje" - Leokadia #!$%@?, generał dywizji Biggus Dickus_... i coś jeszcze, nie pamiętam już dokładnie co to było ale też z "profesorem nadzwyczajnym inżynierem magistrem potrójnie habilitowanym".

Konkurs zdecydowanie wygrywał jeden z moich kumpli - "wersji" miał kilkadziesiąt, dosłownie. Postacie z bajek, z gier, znani sportowcy, postacie historyczne, pełen przekrój.

W sumie nawet się raz z tego draka zrobiła, jak na godzinie wychowawczej nasza kobita skapnęła