Wpis z mikrobloga

@dynamiczny_oskarek: Komentarze nie zawodzą jak zawsze. Dawanie #!$%@? o telefon i podniecanie się tym ze ktoś ma coś za mniej pieniędzy a ze LG 10 lat temu już to miało. Co wy kurna pracujecie dla tych firm i jesteście autorami tych rozwiązań? xD Kupujcie to co wam się podoba, nie oglądajcie się na innych i nie czerpcie poczucia własnej wartości z tego że ktoś woli coś innego niż wy co
  • Odpowiedz
wtórność i kopiowanie - takie jest nowe apple ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@FLAC: żadne odkrycie, przecież apple ukradło system operacyjny opierający się na oknach od Xeroxa, Gates zrobił to samo. Apple kradnie i przerabia pod siebie i to działa i jest świetne.
  • Odpowiedz
Apple na pewno jest dobre w wyznaczeniu trendów którymi inni często bezmyślnie podążają, jak np debilny trend na wywalanie gniazda mini jack. Cholera no, wybierając niedawno telefon musiałem odrzucić 3/4 telefonów bo mini jack jest mi po prostu potrzebny.


@Trzesidzida: a nie mozesz zamienić tego na bluetooth?
  • Odpowiedz
face id w lg to już było z 4 lata temu?


@myrmyrek: ale jak to dzialalo? mozna bylo oszukac to zdjeciem z innego telefonu... to nie byla prawdziwa funkcja tylko jakies marketingowe gowno ;)
  • Odpowiedz
Ale w XS brak odciksu mocno zniechęca mnie do częstego korzystania z tego telefonu


@myrmyrek: ale po co ci czytnik palca? jak masz face id to nie potrzebujesz czytnika odcisku palca ;) poza tym co wnosi ten obrazek ktory wrzuciles? zdajesz sobie sprawe ze wszystkie firmy miedzy soba zamawiaja podzespoly?
  • Odpowiedz
@strean a to że czasem ma się czapkę czasem nie czasem ma się jedne okulary czasem inne czasem chciałoby się odblokować telefon w ciemności albo zwyczajnie użyć aplikacji bankowej czy innej albo zwyczajnie odblokować telefon wyciągając go z kieszeni na odcisk nie muszac patrzyć jak dziecial w ekran. Dla mnie to #!$%@? krok i mocno mnie zniechęcić do tego telefonu. Z całej reszty jestem zadowolony ale nie jestem jakimś fanbojem co
  • Odpowiedz
a to że czasem ma się czapkę czasem nie czasem ma się jedne okulary czasem inne czasem chciałoby się odblokować telefon w ciemności albo zwyczajnie użyć aplikacji bankowej czy innej albo zwyczajnie odblokować telefon wyciągając go z kieszeni na odcisk nie muszac patrzyć jak dziecial w ekran. Dla mnie to #!$%@? krok i mocno mnie zniechęcić do tego telefonu. Z całej reszty jestem zadowolony ale nie jestem jakimś fanbojem co #!$%@? jam
  • Odpowiedz
@dynamiczny_oskarek: nie te czasy, iphone obecnie nie ma żadnej przewagi nad konkurencją (może poza mocą procesora i optymalizacją). Nawet aparaty ostatniej generacji niczym się nie wyróżniały i nawet huawei był w stanie z nimi konkurować, dalej są dobre, ale nawet znacznie tańsze telefony teraz są w stanie zrobić porównywalne zdjęcia.


@boguchstein: akurat aparaty w iphonach są słabe... Zwłaszcza przy słabym oświetleniu - tragedia...
  • Odpowiedz
Później mija rok i większość producentów telefonów stosuje dokładnie te same rzeczy w swoich telefonach

@dynamiczny_oskarek: jakie to rzeczy posiada apple które nie występują w innych telefonach? troszkę wtopa bo te czasy dawno minęły i aktualnie to apple kopiuje rozwiązania ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Deska_o0: raczej chodzi o rzeczy typu
- buhaha, co za szajs, nie można otworzyć obudowy i wyjąć baterii!
- buhaha,
  • Odpowiedz