Wpis z mikrobloga

@dynamiczny_oskarek: wszyscy już mieli tyle aparatów ile pokazało apple wcześniej.

A śmiać się śmieją bo to tradycja, wytykanie hipokryzji apple. Tak samo jak mając w pamięci "3.5 cala to idealny rozmiar" i patrząc na patelnię 6.5" która jest taka dobra że cuck się spuszcza na sam jej widok ( ͡° ͜ʖ ͡°)

"Mija rok i apple stosuje dokładnie te same rzeczy w swoich telefonach."
  • Odpowiedz
Tak samo jak mając w pamięci "3.5 cala to idealny rozmiar"

@FLAC: powoływanie się na tekst sprzed x-nastu lat xDDDDD

jeszcze przywołaj i wyśmiewaj Billa Gatesa, czy któregoś tam z nich, który dawno temu twierdził, że nikt nie potrzebuje komputera z więcej niż 8mb RAM - haha BEKA.
  • Odpowiedz
@FLAC: ja nie twierdzę, że są innowacyjni. raczej forsują trendy, które potem wielu kopiuje. ale nie tego dotyczył mój komentarz, tylko tego, że powoływanie się na wypowiedź sprzed kilkunastu lat i oczekiwanie, że nadal będzie aktualna, jest po prostu głupie
  • Odpowiedz
Później mija rok i większość producentów telefonów stosuje dokładnie te same rzeczy w swoich telefonach


@dynamiczny_oskarek: jakie to rzeczy posiada apple które nie występują w innych telefonach? troszkę wtopa bo te czasy dawno minęły i aktualnie to apple kopiuje rozwiązania ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Always on display - uuuuuu ale nowość trzeba kupić nowego ajłocza xD
  • Odpowiedz
@dynamiczny_oskarek: nie te czasy, iphone obecnie nie ma żadnej przewagi nad konkurencją (może poza mocą procesora i optymalizacją). Nawet aparaty ostatniej generacji niczym się nie wyróżniały i nawet huawei był w stanie z nimi konkurować, dalej są dobre, ale nawet znacznie tańsze telefony teraz są w stanie zrobić porównywalne zdjęcia.
  • Odpowiedz
@dynamiczny_oskarek Apple na pewno jest dobre w wyznaczeniu trendów którymi inni często bezmyślnie podążają, jak np debilny trend na wywalanie gniazda mini jack. Cholera no, wybierając niedawno telefon musiałem odrzucić 3/4 telefonów bo mini jack jest mi po prostu potrzebny. Apple jednak święte też nie jest, oni też kopiują innych i stosują rozwiązania stosowane przez innych. Always on display jest np w androidzie od lat, a iOS dopiero teraz to dostaje. Generalnie
  • Odpowiedz
@dynamiczny_oskarek: ja wyśmiewałem gównianego notcha i nadal uważam, że jest brzydki, ale przecież nie zrezygnuje z nowego fajnego smartfona tylko dlatego, że ma jeden element, który mi się wizualnie nie podoba, no dajmy spokój
tak samo z tym zdałnionym układem aparatów, brzydkie to w cholerę, ale jeżeli teraz każda firma to skopiuje, to choć tego nie zrozumiem, to przyjmę do wiadomości i w razie potrzeby kupię smartfon z takowym
co do
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 14
Tak samo jak mając w pamięci "3.5 cala to idealny rozmiar"
@FLAC: powoływanie się na tekst sprzed x-nastu lat xDDDDD

jeszcze przywołaj i wyśmiewaj Billa Gatesa, czy któregoś tam z nich, który dawno temu twierdził, że nikt nie potrzebuje komputera z więcej niż 8mb RAM - haha BEKA.
@advert: problem w tym, że Gates tak nie powiedział.
A Apple przekonywało, że to nie kwestia technologii, tylko budowy ręki człowieka, a
  • Odpowiedz
@dynamiczny_oskarek: Bo szczerze ten iPhone wczoraj był nudny.

Taki XS z dodatkowym aparatem. Inni producenci dzisiaj srają funkcjami, ładowanie jednego telefonu drugim, maleńki notch albo sama dziurka na kamerę czy wysuwany aparat selfie. Z resztą sam układ 3 aparatów z tyłu mam już u siebie w telefonie sprzed paru miesięcy
  • Odpowiedz
@dynamiczny_oskarek: apple dalej wyznacza trendy, może nie tak wyraźnie jak kiedyś ale jednak. Chciałbym zauważyć, że informacja o aparatach na wyspie (czy jakkolwiek to nazwiemy) wyciekła już dobre pół roku przed premierą. Można sprawdzić ile chińczyków potem ten pomysł zaadaptowało. A czy jest dobry i ładny to inna sprawa...

BTW 2019 rok, ale ludzie nadal narzekają na brak Jacka. ¯\(ツ)
  • Odpowiedz
Większe wyświetlacze miały być po prostu nie wygodne.


@HetmanPolnyKoronny: no i są niewygodne, tu się nic nie zmieniło. im większy ekran telefonu, tym bardziej niewygodna obsługa, więc w tym kontekście to stwierdzenie nie straciła na aktualności.

po prostu potrzeba konsumpcji treści w każdym miejscu i czasie jest silniejsza niż się mogło kiedyś wydawać, dlatego ludzie godzą się na tę niewygodę. co nie zmienia faktu, że 5-calowe i większe telefony są niewygodne.
  • Odpowiedz