Wpis z mikrobloga

@Enavax: @i_took_a_pill_in_remiza: Wy też widzę, że nie rozumiecie. 15 zł za bochenek chleba ? I paliwa po 9 zł ? Tymi obrazkami udowadniacie że jesteście tak samo głupi jak wyborcy PiSu. Jak byście nie wiedzieli to ludzie w Polsce w większości minimalną zarabiają na papierze. Reszta pod stołem lub na smieciówce. To podniesienie minimalnej to podniesienie podatków. Ludzie przez to nie zaczną więcej zarabiać. Tylko koszty pracy wzrosną.
@paul-frenstain 3000 brutto to nie jest to co naprawdę zarabiasz bo trzeba doliczyć składki które płaci za ciebie pracodawca oraz podatki wtedy masz swoje zarobki. Taka firma ma z tego wysokie koszta, bo co chwilę gdzieś pieniądze w firmie są opodatkowane lub trzeba opłacić jakieś składki, więc będzie trzeba podnieść ceny produktów i obniżyć jakość nawet tez gramature. z produkcji musi jeszcze trafić do sklepów więc znów cena rośnie bo hurtownia musi
@Mietla05: Ci ty mi tłumaczysz. Myślisz że o tym nie wiem ? Tylko nie jestem taki głupi żeby myśleć że chleb będzie kosztować 15 zł. Zdrożeje z 3 zł do max 5. I to w ciągu 5 lat. I benzyna po 9 zł. Powiec mi lepiej jaka jest marża stacji przy cenie 5 zł. 30 gr ? I co przez podniesienie płacy minimalnej o 30 procent marża wzrośnie do 4 zł?