Wpis z mikrobloga

Wchodziłem na rynek pracy za jego „panowania” i to mi wystarczy


@Qql3l3: A przed nim było gorzej czy lepiej? Przecież Polska wychodziła ze zniszczeń II wś, a potem zniszczeń komunizmu. Co ty oczekiwałeś, że w 89 roku była bieda, a w 90 roku już bogactwo i zarobki 2000 euro w Polsce? Budowanie bogactwa to proces, to się nie dzieje w ciągu jednej nocy.
@Qql3l3: Jesteś pisowskim trollem? Tusk zaczął rządy w 2007 kiedy na świecie wybuchł kryzys w 2008. I mimo to przeszliśmy ten kryzys suchą stopą. Bezrobocie nie było większe niż 15%.

Zresztą nie jest rolą premiera, żeby gasić bezrobocie, bo takich narzędzi nie ma, ale jest jego rolą organizować warunki przedsiębiorcom w takim sposób, aby nadal chcieli u nas inwestować.

A teraz idź zapytać się przedsiębiorców, czy chą państwo PIS, czy państwo
  • 27
@Qql3l3: wolisz Jarosława? Na przekór Tuskowi. Czy jesteś ślepy na to co się odwala? Jarek od dawna nienawidzi ludzi, którzy mają inne zdanie. Nie słyszałem by za Tuska podsłuchiwano opozycję, Kaczyński pieprzył o oszukanych wyborach, kiedy przegrywał i w końcu wygrał. Możesz być pewny, że tym razem wybory nie będą uczciwe. Poświęcisz Polskę bo chcesz dopiec Tuskowi? Życzę Ci z całego serca byś miał starcie z partyjniakiem z PISu, a następnie