Wpis z mikrobloga

@dktr: W sypialni od razu albo u dziecka, bo komuś widok worka przed drzwiami przeszkadza jak plakat antyaborcyjny xD Na szczęście ani ja ani moi sąsiedzi to nie atencjusze z mirko.
Ja po prostu myślałem, że te śmieci jebią na pół klatki.
dlaczego do cholery nie zaczniesz w końcu przecinac mu tych worków? Dwa razy i by się nauczył...


@Alinoe_83: bo jemu nie przeszkadzają te śmieci, nie zależy mu też na rozwiązaniu problemu - zależy mu na wchodzeniu w gorące i plusikach ¯\_(ツ)_/¯ nawet lepiej dla niego żeby ten sąsiad jakieś bardziej #!$%@? rzeczy zaczął wystawiać to więcej atencji na wykop.pl zbierze
@dktr: Bo szkoda mi miejsca w domu, już pisałem, a co by Ci bardziej dupka pękła to wystawiałem już wcześniej lodówkę, zamrażarkę i fotel na kilka dni i też nikogo nie #!$%@?ło, żeby np. słać na mnie spółdzielnię. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@bizonsky a dlaczego nie zapukasz mu do drzwi i nie zapytasz, tak poprostu, po ludzku (nie chamsko) :

"Czy mógłby Pan/Pani sąsiad nie wystawiać śmieci na klatkę schodową tylko przetrzymywać je u siebie lub od razu wynieść na śmietnik? Przez te śmieci nie pachnie najlepiej na klatce, a i wygląda to nie za ciekawie"

Wszystko co musisz zrobić to się odezwać ¯_(ツ)_/¯

Trzymam za ciebie kciuki @bizonsky (