Wpis z mikrobloga

@puzonyyx: Ja Ci dobrze życzę, a Ty to piszesz jakieś historyjki na mój temat. Twoje komentarze zdecydowanie bardziej podchodzą pod atak personalny. Ale czego można się spodziewać po degeneracie społecznym?
@biedroncia: Absolutna prawda. To tak jak z autami i cofnietymi przebiegami. Wreszcie nasz Rząd sie za to wzial i mam nadzieje, ze kolejnym krokiem bedzie zwalczanie rozpusty wsrod "wyzwolonych". Wystarczy obowiazkowa rejestracja w informatycznym systemie (pod pretekstem walki z chorobami wenerycznymi) kazdego partnera seksualnego (pod rygorem kary). Z takim systemem przed spotkaniem danej osoby mozna poprosic o raport z systemu, a moze i taki system podpiac bezposrednio do aplikacji ja Tinder.
@typbezkasy95: To są właśnie płatne ONSy. Zastanawiałeś się czemu nie możesz znaleźć dziewczyny po tym jak poszedłeś na divy? Dostałeś permanentnego bana na jakikolwiek związek. Niestety nie da się już cofnąć. Odejdź i zabierz ze sobą swoje potępienie.
@biedroncia: XD co Ci ten facet zrobił? Toć życie samo to weryfikuje. Ludzie, którzy bzikają na lewo i prawo trudniej potem odnajdują się w związkach. Mimo wszystko #!$%@? Was, żeby się rejestrować w jakichś klinikach po to by pobzikać lub kontrolować partnera/potencjalnego. Jak macie problem z zaufaniem do swoich partnerów czy onsów to jest to tylko i wyłącznie Wasz problem. Jak ja nienawidze kontrolowania przez rząd i nakazów (np. Zapinana pasów).