Wpis z mikrobloga

@SGTIHALIT: wykop to zawsze był prawacko-szurski ściek, ale kiedyś to się rozmywało wśród normalnych użytkowników, ale to co się dzieje od wykopu 2.0 to jakiś je*any żart xD kiedyś takie wpisy jak ten albo komentarz że screena miałyby same minus i zniknęły w odchlani wykopu, a teraz tak wyglądają gorące/główna xD dzięki białek
Wera94 - @SGTIHALIT: wykop to zawsze był prawacko-szurski ściek, ale kiedyś to się ro...

źródło: IMG_20230329_064423

Pobierz
@SGTIHALIT: No wlasnie mam wrazenie ze to jest problem wyimaginowany i sztucznie pompowany tylko w internecie. W zyciu widzialem na zywo 1 osobe trans i to z Tajlandii i moze z 15 osob homoseksualnych. A zajmuje ten temat tyle miejsca w debacie publicznej co najwazniejsze dla spoleczenstwa tematy strategiczne typu sluzba zdrowia czy wojna na Ukrainie. #!$%@? to jest wg mnie ze tyle uwagi poswieca sie na jakis tam promil spoleczenstwa.
@HIMARS: I zanim ktos sie zesra skad wiem jaka jest orientacja kogos - jak z kims gdzies wychodzisz, rozmawiasz czy sie spotkasz to naturalne jest ze o temat relacji miedzyludzkich gdzies w rozmowie sie zahacza, albo uzywa okreslen typu moja dziewczyna / moj chlopak. Aha, i nie, nie siedze cale zycie w powiatowym 50k mieszkancow tylko zdarzylo mi sie mieszkac w kilku krajach i duzych miastach wiec #!$%@? nikt mi nie
@zielony_goblin: no właśnie to jest twój chłopski rozum. Tranzystor, LPG. Widac, że gówno wiesz i kierujesz się swoimi uprzedzeniami.
Gdybys się zainteresowal to byś wiedział, że najlepsze wyniki w leczeniu zaburzeń płciowych daje korekta wyglądu, a nie jakies pranie mozgu, jakie chciałyby urządzać transfoby. @symetrysta jak wyżej. To nie jest robienie krzywdy.
gdzie masz tutaj prym "na chłopski rozum"


@zielony_goblin: W tym jak ignorujesz dorobek naukowy w dziedzinie psychiatrii który nie uznaje w przypadku transseksualizmu takich metod jakie przytoczyłeś typu "przymusowe leczenie psychiatryczne" czy "trzymanie w zamknięciu aż zmądrzeje" jako prawidłowych metod terapii. Poza tym leczenie psychiatryczne takich osób, które tak bardzo chcesz im wciskać. nie będzie polegało na wmawianiu im za wszelką cenę, że się mylą i powinni jednak zostać przy takiej
@zielony_goblin: dobrze, że jak za dzieciaka męczyłem rodziców o zostanie piratem, to nie ucięli mi nogi i nie wydłubali oka ( ͡º ͜ʖ͡º)

@R187 wiadomo, szprycujmy dzieci hormonami (xd), wmawiajmy im, że wszystko jest ok, a później obserwujmy niesamowicie wysokie suicide ratio czy suicide attempts. Oczywiście obwiniajmy o to nietolerancyjne społeczeństwo, bo przecież to na pewno nie wina totalnej braku akceptacji samych siebie i walki z