Wpis z mikrobloga

Czemu na tych wszystkich badoo i czatach niemal wszyscy faceci są takimi monotematycznymi nudziarzami? Jedyne, co ich interesuje, to:

- czy masz foto?
- czy masz więcej foto?
- z kont jezdes?
- ile czasu jesteś sama?

W porywach szaleństwa jeden z drugim niekiedy do tego stałego zestawu pytań dołączy: czym się interesujesz?

I właściwie prawie każda rozmowa jest taka sama i czuję się, jakbym ciągle z tą samą osobą rozmawiała. Praktycznie mogłabym robić kopiuj-wklej i na to samo by wyszło. Czy to badoo czy interia czy cokolwiek innego - zawsze trzeba odpowiadać na te same pytania i każda rozmowa wygląda niemal identycznie. Kiedyś jednego w końcu się spytałam: Czy to jest rozmowa kwalifikacyjna? Odp: "Nie. To długo już sama?".

Jak słyszę, że jakaś para przez internet się poznała, to mam ochotę zapytać: no kurde, gdzie? No bo chyba nie na żadnych czatach czy portalach randkowych. Tam tylko na seks się umawiają i nikogo nie obchodzi, żeby się poznać lepiej. Faceci tam tylko dziury do wsadzenia szukają, a nie kobiety do poznania. Cóż, może takie czasy.

A później czyta się na wykopie, jakie te kobiety są niedobre, złe, wyrachowane i tylko wygląd je interesuje. Tak, jakby faceci byli pod tym względem lepsi. :)

#badoo #czat #czateria #randki
  • 96
  • Odpowiedz
@Relewantna: Mam tylko konto na Tinderze, ale mam podobne wrażenie, że:
1) laski <23 lata są spoko, bo
a) są młode, lub
b) są młode i wyglądają fajnie - kolorowe włosy, kolczyki, etc.
2) laski >=23, są #!$%@? bo
a) wszystkie wyglądają normalnie i interesują się tymi samymi przeciętnymi rzeczami jak: podróże, filmy, jedzenie, konie, taniec,
b) to co powyżej + już się wyszalały się i teraz już żadne ONS, tylko
  • Odpowiedz
a ty jak wyglondasz? Ładny jesteś? I skond jestes?


@Relewantna: z Poznania, podobno dość wysoki, łysy, wiecznie wyglądający na niedospanego(mimo że jestem dospany) i ubrany zawsze na tyle podobnie, że możnaby mnie uznać za postać z kreskówki. Czy ładny? nie powiedziałbym, jakbym był ładny to nie byłbym 30-letnim przegrywem ¯\_(ツ)_/¯

wszystko moze być punktem zaczepienia: kawa, poranki, nick, cokolwiek. Tylko trzeba chcieć


tak, wystarczy chcieć. Problem tylko w tym, że dla
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Relewantna: Jak szukasz faceta to nie stawiaj tylko na jedną możliwość poznania go. Tindera/Badoo traktuj jako dodatek zwiększający wybór. Lepiej szukać normalnie
  • Odpowiedz
- czy masz foto?

- czy masz więcej foto?

- z kont jezdes?

- ile czasu jesteś sama?


@Relewantna: ale to jest ciekawa obserwacja. Widzisz:
foto: chcą Cię obejrzeć w tę i wewtę, na wylot, przede wszystkim powierzchowność, wygląd to pierwsze na co patrzą (sprawdzić czy dobre geny)
skąd jesteś: czy będziesz na tyle blisko, że nie poniosą zbyt dużych kosztów na zapoznanie
ile czasu jesteś sama: czy jesteś wyposzczona (
  • Odpowiedz
@Relewantna: pierwsze pytanie: "czy masz foto" - mogłoby sugerować, że nie masz zdjęć w profilu, więc k... to trochę istotne, by pokazać w ogóle cokolwiek, skoro zapewne koleś ma zdjęcia w swoim profilu.
Poza tym mam wrażenie, że wykazujesz się trochę księżniczkowatą postawą. Wychodzisz z założenia, że facet jest od tego by się starał i Ciebie zabawiał, podczas gdy Ty będziesz spokojnie czekać na jego nieszablonowe pytania i obserwacje. A może,
  • Odpowiedz
  • 2
@Relewantna z ciekawa kobieta to nawet o dupie maryny rozmowa sie klei, plynie i nie nudzi. Kiedy kobieta odpowiada pelnymi zdaniami, kiedy jej odpowiedzi/wypowiedzi zajmuja kilka linijek. Wyobrazasz sobie rozmiwe dwojga ludzi, kiedy jedno z nich odpowiada JEDNYM zdaniem? Natomiast na te appki to appki w 99% do znalezienia ruchania.
  • Odpowiedz
@Relewantna lubię pić kawę o poranku zanurzając się w myślach przy jednoczesnym oglądaniu filmów na youtube.


Tak bez zgryzoty czy chęci dokopania Ci, ale to nie są zainteresowania. To zwykle czynności jakie ludzie wykonują. Gdybyś np zanurzała się w te myśli przy muzyce filmowej czy poważnej to od razu byłoby widać, że się interesujesz jakimś gatunkiem.

Tu widać tylko że oglądasz YT. Zainteresowania to też nie np "truchtanie co drugi dzień". To
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Relewantna: tak, na pewno znajdziesz kogoś ciekawego na takich gówno aplikacjach. xD Jeśli ktoś ma jakieś zainteresowania to w wolnym czasie przeważnie kręci się wokół nich i w przyjaznych sobie środowiskach, a nie siedzi na tinderze do 5 rano jak wygłodniały pies żeby znaleźć random łaskę wątpliwej jakości. Zostali ci normiczni telepatorzy i bardzo dobrze. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Relewantna: miało być

żeby znaleźć random laskę wątpliwej jakości.


No zadałaś pytanie:

Czemu na tych wszystkich badoo i czatach niemal wszyscy faceci są takimi monotematycznymi nudziarzami?


A jacy mają być? To jest miejsce dla desperatów lub dla ludzi którzy się strasznie nudzą, więc jaka jest szansa że spotkasz kogoś ciekawego, skoro zazwyczaj ktoś kto ma jakieś zainteresowania to się im poświęca, a pogadać woli z ludźmi z którymi coś go łączy,
  • Odpowiedz
@Relewantna a tak na marginesie to moze samej warto spróbować coś zagaić,rozpocząć jakaś głębszą konwersacje niż tylko przepytywanki:) kolesie pewnie nie wiedza o czym gadać i szukaja punktu zaczepnego albo coś
  • Odpowiedz