Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 72
@wielad: tak, odizolować społecznie, najlepiej gnębić i odrzucić już w wieku wczesnoszkolnym, a jak to spowoduje, że będzie przekonany, że ludzie są generalnie źli i ukształtuje to w nim jakieś patologie, to obwinić gry komputerowe i nastawienie przegrywów. Bo wydarzenia z przeszłości nie mają wpływu na psychikę, twardym trza być, hehe, nie Janusz?

Jest takie stare afrykańskie przysłowie - odrzucone dziecko spali wioskę, żeby poczuć jej ciepło. Nie chcecie ludzi ze
@riley24 bardzo lubię Twoje historie ale tutaj mam mały niedosyt. Przede wszystkim motyw - dlaczego on to w ogóle zrobił? Jedno zdanie wspomina o "potrzebie kontroli", ale myślę, że taka przerażająca zbrodnia to nie jest wyłącznie kwestia poczucia kontroli... Jeśli motyw był seksualny, a wnioskuję, że tak, to przydałaby się wzmianka na ten temat, chociaż zastanawia mnie fakt, że nie wniesiono zarzutów o to, co działo się po porwaniu, ale i tak
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Ohjeny: musimy zbierać żniwa za idiotów, obwinianie skutków ich działań nic nie zmieni. Nadal będą skutkować tym, że kolejni ludzie będą odrzutkami, tylko dlatego, że mieli pecha nie pasować.

Może nikogo nie gnębisz, ani nikim nie gardzisz, ale na twoje miejsce jest ileś osób które to robi, i jeszcze więcej takich, którzy temu przyklaskują. To ze skutkiem ich działań się spotykasz. To jest ich wina. Nie tych, którzy zostali przez nich
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@DoDoLot: to #przegryw nie pojedzie na brudstock bo ma jakieś fobie albo wstręt do ludzi, ale porwie jakąś dziewczynkę żeby mieć osobistą niewolnicę a jej rodziców zabije. Jak dla mnie to fantastyka.
Jeżeli obecność przegrywa na festiwalu jest dla niego większą zmorą, niż zabicie dwojga ludzi i zniewolenie trzeciej to, to nie jest przegryw a psychopata, wariat, a jeśli nadal jest — to definicja przegrywa jest za szeroka, i tym samym