Wpis z mikrobloga

mirki, napiszczie co o tym sądzicie. 2 dni temu napisał do mnie #rozowypasek czy chce sie poznać, no to sobie konwersujemy i zastanawiam sie czy ciągnąć to dalej. Rok młodsza ode mnie, takie 7/10. ogółem spoko, tylko jest z takiej, no niestety patologicznej rodziny. Łącznie jest ich tam 12 (!) i nie byłoby w tym nic złego gdyby nie to, że jej stary przepija całe 500+ (6000!) ogólnie bieda jak w wiosce w głębi rosji. szczerze to nawet nie wiem czy bieżącą wode tam mają. jedyne sprzęty typu kompy, telefony mają z unii i mopsu. tylko że jej stary podobno fest znęcał sie nad większiścią dzieci, w sensie bił. To teraz może coś o mnie. Typowy Nerd, fanatyk komputerów, raczej spokojny. biedy u mnie raczej nie ma. tate jeźli pije to ew. na jakimś grillu. no ogólnie normalna rodzina. tate ma tartak a mame studio fotograficzne. łącznie jakieś 9-10k miesięcznie ( część idzie na spłacenie kredytów itede ). Kontynuując, ta jej rodzina jest w okolicy znana z biedy, ma kuratora. aha, jeszcze jedno. ja mieszkam w małym mieście 3k mieszkańców, a ona na wsi, 8km ode mnie.
eterniter67 - mirki, napiszczie co o tym sądzicie. 2 dni temu napisał do mnie #rozowy...

źródło: comment_DdbtMaX0orfUdqlSUQPT9XIPEbiRTZHG.jpg

Pobierz
  • 139
@bergero00 tez odniosłem takie wrazenie

@eterniter67 ja bym sie spotkal na jakims neutralnym gruncie, polazil, pogadał i wtedy ocenił sytuacje, czy w ogole bedziesz sie z nia dogadywał na jakims polu. W takich rodzinach raczej nie promuje sie nauki, bycia zaradnym, a same dzieci nie maja dobrego przykładu, chyba ze trafia sie dobrzy pracownicy socjalni czy pedagodzy, ktorzy sprobuja cos na tym polu zdziałać