Wpis z mikrobloga

mirki, napiszczie co o tym sądzicie. 2 dni temu napisał do mnie #rozowypasek czy chce sie poznać, no to sobie konwersujemy i zastanawiam sie czy ciągnąć to dalej. Rok młodsza ode mnie, takie 7/10. ogółem spoko, tylko jest z takiej, no niestety patologicznej rodziny. Łącznie jest ich tam 12 (!) i nie byłoby w tym nic złego gdyby nie to, że jej stary przepija całe 500+ (6000!) ogólnie bieda jak w wiosce w głębi rosji. szczerze to nawet nie wiem czy bieżącą wode tam mają. jedyne sprzęty typu kompy, telefony mają z unii i mopsu. tylko że jej stary podobno fest znęcał sie nad większiścią dzieci, w sensie bił. To teraz może coś o mnie. Typowy Nerd, fanatyk komputerów, raczej spokojny. biedy u mnie raczej nie ma. tate jeźli pije to ew. na jakimś grillu. no ogólnie normalna rodzina. tate ma tartak a mame studio fotograficzne. łącznie jakieś 9-10k miesięcznie ( część idzie na spłacenie kredytów itede ). Kontynuując, ta jej rodzina jest w okolicy znana z biedy, ma kuratora. aha, jeszcze jedno. ja mieszkam w małym mieście 3k mieszkańców, a ona na wsi, 8km ode mnie.
Pobierz
źródło: comment_DdbtMaX0orfUdqlSUQPT9XIPEbiRTZHG.jpg
  • 139
@eterniter67 macie oo 16 lat, w tym.wieku sie nie zastanawia czy wchodzic w jakis zwiazek czy nie, tylko sie idzie za glosem serca (i/lub fiuta). Rzadko kiedy takie gowniarskie milosci przeradzaja sie w cos powaznego, nie macie odpowiedzialnosci, jestescie dziecmi - wiec bawcie sie. Nawet jesli nic z tego nie bedzie, to moze dasz jej wglad w normalne zycie (na podstawie swojej rodziny) i pokazac jakis wzorzec dobrego, opiekunczego faceta, moze dzieki
@eterniter67: Aż się specjalnie zalogowałem żeby Ci odpisać. Nie słuchaj wykopków bo to debile. Jeśli ona Ci się podoba, to olej wszystko i wszystkich dookoła, nie przejmuj się tym co mówią. To Twoje życie. Może wyciągniesz ją z tego bagna i będziesz miał wdzięczną szarą myszkę do końca życia? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Powodzenia miras, nie warto skreślać ludzi od razu ze względu na to skąd pochodzą.
@eterniter67: Jezus ludzie, oni mają 16-17 lat, a wy już wymyślacie co będzie po ślubie xDDDDDDD Szczeniacka miłość i tak zwykle się nie sprawdza, ale chłopak nie będzie przegrywem. IMHO leć OPie, dziewczyna brzmi na normalną, spotkaj się z nią, wyczaj sytuację i oceń sam czy warto się w to pchać, ale nie patrz na to jaki będzie wasz związek za 20 lat ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
@eterniter67: próbuj, a nuż wyciągniesz kogoś z patologii, albo chociaż dasz taką szansę. Z resztą nie od razu musicie brać ślub i jakieś poważne deklaracje robić. Jak masz jaja i chcesz coś naprawdę komuś poprawić, a nie brać się za łatwe i przyjemne przypadki, to próbuj. Jak się boisz, to nie warto, choć zapewne w jakiś sposób pokażesz też takim ludziom, że nie ma innej drogi, jak patusiarnia.
Nie wiem, mnie
@eterniter67: wg mnie masz jakieś 5% szans, że taki związek zakończy się dobrze dla dwóch stron.
- 50%, że laska Ci zaufa, życie potoczy się jak to się toczy w Waszym wieku. Rozstaniecie się, ona wyjdzie z tego ze złamanym sercem i wyląduje z powrotem na wsi wśród patologii.
- 45%, że z dziewczyny prędzej czy później wyjdą problemy patologicznej rodziny. A tych jest ogrom - od problemów z otworzeniem się,