Wpis z mikrobloga

mirki, napiszczie co o tym sądzicie. 2 dni temu napisał do mnie #rozowypasek czy chce sie poznać, no to sobie konwersujemy i zastanawiam sie czy ciągnąć to dalej. Rok młodsza ode mnie, takie 7/10. ogółem spoko, tylko jest z takiej, no niestety patologicznej rodziny. Łącznie jest ich tam 12 (!) i nie byłoby w tym nic złego gdyby nie to, że jej stary przepija całe 500+ (6000!) ogólnie bieda jak w wiosce w głębi rosji. szczerze to nawet nie wiem czy bieżącą wode tam mają. jedyne sprzęty typu kompy, telefony mają z unii i mopsu. tylko że jej stary podobno fest znęcał sie nad większiścią dzieci, w sensie bił. To teraz może coś o mnie. Typowy Nerd, fanatyk komputerów, raczej spokojny. biedy u mnie raczej nie ma. tate jeźli pije to ew. na jakimś grillu. no ogólnie normalna rodzina. tate ma tartak a mame studio fotograficzne. łącznie jakieś 9-10k miesięcznie ( część idzie na spłacenie kredytów itede ). Kontynuując, ta jej rodzina jest w okolicy znana z biedy, ma kuratora. aha, jeszcze jedno. ja mieszkam w małym mieście 3k mieszkańców, a ona na wsi, 8km ode mnie.
źródło: comment_DdbtMaX0orfUdqlSUQPT9XIPEbiRTZHG.jpg
  • 139
@eterniter67: Sama musi odciąć pępowinę. Poznaj ją, to nie boli. Jak się będzie wami rozmowa kleić i jakoś uda się rozmawiać poważnie na niektóre tematy to dobrze jest sobie pewne rzeczy w prost wyjaśnić. Zobacz jak reaguje na te wrażliwe tematy. Po co się oklamywać lub chować obawy.

Przede wszystkim jak masz chociaż podejrzenie cienia podejrzeń, że nie możesz ufać jej lub jej rodzinie z jakiegokolwiek powodu, i nie masz siły/chęci/ochoty
via Wykop Mobilny (Android)
  • 36
@eterniter67: beka z komentarzy wyrwiesz ja z biedy xD albo robotna panna ze wsi.
Chyba komentujacy zapominaja ze mówimy o 17latku i 16latce. Gdzie ma ja wyrwac? Uprosic rodziców zeby mogla zamieszkac w ich komórce pod schodami?

A poczekajcie tylko jak pato-tatus wyczai chlopaczka z dobrego domu xD

Moja rada: dac sobie luz i nie pchać sie w tym wieku w żadną patologie, z tego co zrozumialam to nawet sie op
@eterniter67 macie oo 16 lat, w tym.wieku sie nie zastanawia czy wchodzic w jakis zwiazek czy nie, tylko sie idzie za glosem serca (i/lub fiuta). Rzadko kiedy takie gowniarskie milosci przeradzaja sie w cos powaznego, nie macie odpowiedzialnosci, jestescie dziecmi - wiec bawcie sie. Nawet jesli nic z tego nie bedzie, to moze dasz jej wglad w normalne zycie (na podstawie swojej rodziny) i pokazac jakis wzorzec dobrego, opiekunczego faceta, moze dzieki
@eterniter67: Aż się specjalnie zalogowałem żeby Ci odpisać. Nie słuchaj wykopków bo to debile. Jeśli ona Ci się podoba, to olej wszystko i wszystkich dookoła, nie przejmuj się tym co mówią. To Twoje życie. Może wyciągniesz ją z tego bagna i będziesz miał wdzięczną szarą myszkę do końca życia? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Powodzenia miras, nie warto skreślać ludzi od razu ze względu na to skąd pochodzą.
@eterniter67: Jezus ludzie, oni mają 16-17 lat, a wy już wymyślacie co będzie po ślubie xDDDDDDD Szczeniacka miłość i tak zwykle się nie sprawdza, ale chłopak nie będzie przegrywem. IMHO leć OPie, dziewczyna brzmi na normalną, spotkaj się z nią, wyczaj sytuację i oceń sam czy warto się w to pchać, ale nie patrz na to jaki będzie wasz związek za 20 lat ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
@eterniter67: próbuj, a nuż wyciągniesz kogoś z patologii, albo chociaż dasz taką szansę. Z resztą nie od razu musicie brać ślub i jakieś poważne deklaracje robić. Jak masz jaja i chcesz coś naprawdę komuś poprawić, a nie brać się za łatwe i przyjemne przypadki, to próbuj. Jak się boisz, to nie warto, choć zapewne w jakiś sposób pokażesz też takim ludziom, że nie ma innej drogi, jak patusiarnia.
Nie wiem, mnie
@eterniter67: wg mnie masz jakieś 5% szans, że taki związek zakończy się dobrze dla dwóch stron.
- 50%, że laska Ci zaufa, życie potoczy się jak to się toczy w Waszym wieku. Rozstaniecie się, ona wyjdzie z tego ze złamanym sercem i wyląduje z powrotem na wsi wśród patologii.
- 45%, że z dziewczyny prędzej czy później wyjdą problemy patologicznej rodziny. A tych jest ogrom - od problemów z otworzeniem się,
mordo, jakim bolcowaniu XD ja jej na oczy nie widziałem


@eterniter67: To skąd wiesz, że jest 7/10? Coś dużo niewiadomych. Pytanie czy jest ładna i czy się dogadujecie i czy chciałbyś z nią coś więcej. Jeśli tak to trzeba próbować. Kobiety zawsze celują w wyższe klasy społeczne, niż te z których pochodzą, to naturalne i od razu stawia ciebie na właściwym miejscu. Natomiast trzeba być twardym i ostrożnym, bo może nie
@eterniter67: mój kolega poznał taką szara myszke, sytuacja bardzo podobna, pieć lat później dorobili sie dwójki dzieci, zyją w konkubinacie, ona zajmuje sie domem a on chodzi do roboty, w ich domu nie ma alkoholu czy innych używek, dzieci zadbane, mieszkanie zadbane, wiem na sto procent ze dziewczyna sie nie puszcza, jest miła i sympatyczna, kiedys mi powiedziala ze jak dzieci troche podrosną to pojdzie do pracy do tesco czy biedronki
@eterniter67: ktoś już to napisał, ale od siebie coś dorzucę - nic o tobie nie wiem, więc może to i dobrze, że pytasz na wykopie o opinie w tym temacie, ale masz swój rozum, nie skaczesz z klifu więc spotkać się możesz. Chciałbym, żeby tak było jak ktoś pisał wyżej - że to miła dziewczyna, która szuka bratniej duszy, albo chociaż jakiegoś wsparcia duchowego, że się tak wyrażę. Możesz to sprawdzić
@eterniter67: Gdyby była nieco starsza, to pomyślałbym, że nieprzypadkowo wybrała akurat ciebie do rozmowy (kasa i status), ale z racji, że pisze jak dziecko, to nie sądzę by była aż tak wyrafinowana.

Jak by była ładna z wyglądu, to szedłbym w to. Fakt że gra w gry komputerowe dodaje jej +100 użyteczności kumpelsko-związkowej (jakby nie wyszło pod względem romantycznym, to jest chociaż dobry materiał na przyjaciółkę). ¯\_(ツ)_/¯
@eterniter67: Poznaj i jak okaże się wartościowa to wyrwij z tej rodziny. Wyjedźcie do większego miasta i zacznijcie żyć po swojemu. Tak bym zrobił.
Tylko ostrożnie z kasą, nieraz ludzie z biedy wstydzą się, że nie mogą sobie pozwolić na wiele rzeczy.
@eterniter67: Ja tak zrobiłem, może nie tyle wyrwałem z biedy (bo nic nie brakowało) ale rodzinę miała wybitnie toksyczną. Poszliśmy na swoje, lekko nie było (i moja i jej rodzina nie były zadowolone..) ale jakoś się udało. Po czasie związek padł z zupełnie innych przyczyn ale przynajmniej dziewczyna wyszła na prostą.
@eterniter67: w szoku jestem co ludzie wypisuja... zwiazki w wieku 13-17 lat #!$%@? to ze ludzie zazwyczaj nie zastanawiaja sie nad kasa, klasa spoleczna ani tym czy to bedzie milosc na cale zycie. Po prostu daja sie porwac hormonom i swiezosci calego procesu... I to w tym wieku jest najpiekniejsze.
Co innego kiedy masz 24-30 lat, kariere, wlasny kwadrat i miejsce na swiecie. Wtedy skreslasz hurtowo potencjalnych partnerow bo nie to,