Wpis z mikrobloga

mirki, napiszczie co o tym sądzicie. 2 dni temu napisał do mnie #rozowypasek czy chce sie poznać, no to sobie konwersujemy i zastanawiam sie czy ciągnąć to dalej. Rok młodsza ode mnie, takie 7/10. ogółem spoko, tylko jest z takiej, no niestety patologicznej rodziny. Łącznie jest ich tam 12 (!) i nie byłoby w tym nic złego gdyby nie to, że jej stary przepija całe 500+ (6000!) ogólnie bieda jak w wiosce w głębi rosji. szczerze to nawet nie wiem czy bieżącą wode tam mają. jedyne sprzęty typu kompy, telefony mają z unii i mopsu. tylko że jej stary podobno fest znęcał sie nad większiścią dzieci, w sensie bił. To teraz może coś o mnie. Typowy Nerd, fanatyk komputerów, raczej spokojny. biedy u mnie raczej nie ma. tate jeźli pije to ew. na jakimś grillu. no ogólnie normalna rodzina. tate ma tartak a mame studio fotograficzne. łącznie jakieś 9-10k miesięcznie ( część idzie na spłacenie kredytów itede ). Kontynuując, ta jej rodzina jest w okolicy znana z biedy, ma kuratora. aha, jeszcze jedno. ja mieszkam w małym mieście 3k mieszkańców, a ona na wsi, 8km ode mnie.
źródło: comment_DdbtMaX0orfUdqlSUQPT9XIPEbiRTZHG.jpg
  • 139
@eterniter67: ogolnie troche beka z wiekszosci tutaj co mowia "no mirek dawaj wyciagniesz ja z patologi" nie czytajac nawet ze op ma 17 lat a szara myszka 16 XD. jestescie jeszcze dziecmi, cieszcie sie soba i tyle, a nie patrz na jej status spoleczny. ale prawda jest taka, ze pozniej moga wychodzic wzorce jakich sie nauczyla w domu czy tez problemy z rodzina z jej strony. sprobowac zawsze warto
@eterniter67: Jeśli chcesz patrzyć na jej majętność i rodzinę i to w jakiej sytuacji się znalazła (nie ze swojej winy) i pod tym kątem przestać się z nią spotykać - to mega słabo z Twojej strony i żał dziewczyny.
A jeśli fajnie się dogadujecie, laska jest sympatyczna, niebrzydka itp - to bierz. Próbuj. Możesz nie tylko zyskać fajną laskę ale też jej pomóc. Ma #!$%@? od małego. Takie wsparcie to złoto
@In_thrust_we_trust: Nie pozwoliłem wymusić na sobie oświadczyn i zaczęło się szukanie pretekstu, jakieś dzwonienie i sprawdzanie co robię, potem weszła mi na maila (miałem #!$%@? hasło, mail w sumie zapomniany i używany jedynie do gier typu ogame) i znalazła tam zdjęcia z jednego wyjazdu nad wodę gdzie byłem ze znajomymi. Z racji, że były tam też dziewczyny i to w strojach kąpielowych to już sobie resztę dopowiedziała i stałem się tym
zbadaj czy odziedziczyła patologiczne zachowania, jeśli nie i chce się z tamtąd wyrwać to będzie raczej dobry materiał na laskę, bo zaznała już biedy i patologii wiec ksieżniczkowac nie powinna.
@eterniter67: po 1 to Ty znasz najlepiej sytuację, wszystkie szczegóły, my wiemy tylko tyle ile nam napisałeś. Spotkaj się z nią, to przecież nic zobowiązującego. Jak będzie fajnie to spotkaj się z nią drugi raz, przecież to tylko spotkania, nikt nie zmusza Cię od razu do małżeństwa. Nie będziesz chodzić z jej starym czy rodzeństwem tylko nią, a jak będzie źle to z nią zerwiesz i tyle XD Przecież to nie
@eterniter67: w tym wieku z jednej strony trudno nie myśleć o swoich sympatiach jak o miłości na całe życie, z drugiej – zwykle później okazuje się, że warto szukać dalej. Dobre rady dają Ci te osoby, które sugerują podejście do tego z chłodną głową i nieocenanie dziewczyny przez pryzmat jej pochodzenia. Może się okazać, że nawet jeśli ze związku nic nie będzie, to w jakiś sposób Ty i Twoja rodzina jej
@jaca_pump: To co piszesz jest właściwie prawdą, ze przypadek może być trudny... ale tez niewdzieczny. Nawet jak OP postanowi sie zainteresować tą dziewczyna i zainwestować swoj czas w relacje z nią... to dziewczyna w momencie gdy sie "ogarnie" ze swojego otoczenia zwyczajnie może naleźć sobie Chad'a - bo poznała swoja nową wartość
@eterniter67 sytuacja na pewno nie tak trudna jak u Ciebie ale też skomplikowana. Tak samo miałem 17 lat a ona 16, dziewczyna z biednego domu, 2 siostry, matka nierób, ojciec zmył się dawno temu. Alkoholu nie było ale ogromna bieda już tak, wszystkie mieszkały w jednym pokoju, 2 pary spodni i 3 bluzki to zestaw na cały rok. Z wyglądu prawdziwe 8/10 ale niezadbane, jak to w liceum chciałem tylko zaruchać. Dziś
Bier ją paniczu! Wyruchaj ze sto razy, rozkochaj, a potem zostaw. A co, niech się upewni, że jak jest z patologii to na nic dobrego nie zasługuje! Jak dobrze pójdzie to może się nawet pod pociąg rzuci.

#sarkazm
zwyczajnie może naleźć sobie Chad'a - bo poznała swoja nową wartość


@PanBaklazan: Tak. Jest takie prawdopodobieństwo. Ale nie przegrywa tylko ten, kto nie gra. Gdyby sugerować się tylko możliwymi negatywnymi wynikami, to nie robilibyśmy w życiu nic.

To, że sobie może znaleźć za jakiś czas kogoś innego to akurat w tym wypadku najmniejszy problem.
@eterniter67: Byś musiał się mocno zaangażować, w dodatku wiesz na co się pakujesz. Więc albo w to wchodzisz albo nie, z opisu wynika że normalna rozmowna dziewczyna. Jedynie problem z tym "nie lubię się uczyć", ale dużo pomaga mamie to jest pracowita w domu. Według mnie są plusy i minusy
@NickciN: szczerze samo nie lubienie się uczyć to nic strasznego. w podbazie z takiego np. Angielskiego miałem ledwo 3 (bo sie nie uczylem) a pomimo tego jakimś cudem potrafie płynnie mówić po Angielsku.
@eterniter67: zależy co dla ciebie znaczy płynnie, mam kolege który mówił "płynnie" np. znał travel. Nie odmieniał przez czasy, nie rozróżniał między czasownikiem podróżować a rzeczownikiem podróże itd. Nie jąkął się aż tak, mówił ale w stylu kali pić, kali jeść to dla mnie nie jest mówienie płynnie. Dla mnie płynnie to albo ktoś ma certyfikat z C1 honorowany na świecie, albo dam przed nim amerykanina/anglika, rzuce trudny temat i oni
@eterniter67: Kiedyś poznałem dziewczynę która również strasznie narzekała na swoich rodziców. Że alkocholicy, że nie kupują jedzenia, że ciągle ją wyzywają. Po jakimś czasie okazało się że rodzice to zwykła biedna para janusz+grażyna, mieli swoje odchyły ale do patologi było im daleko.

Nie wiem jak jest u tej twojej koleżanki ale bierz pod uwagę że ludzie czasami przesadzają w osądzie swojej sytuacji, czyli wiesz być może nie jest tak źle. No
@eterniter67: wiele kobiet się przewinęło w moim życiu. Część z nich była z różnego rodzaju zaburzeniami (np. borderline, dda, uzależnienie od ciężkich narkotyków, etc.)
Są takie od których należy #!$%@?ć od razu. Najgorsze przypadki jakie spotkałem to były borderki. Jakbyś spotkał taką kobietę - #!$%@? jak najdalej się da. W sieci możesz znaleźć informacje na temat jak rozpoznać takie przypadki.
Kobiety uzależnione od ciężkich narkotyków to też nie jest dobry temat.