Wpis z mikrobloga

Siedzę sobie spokojnie u fryzjera, w kolejce czeka typowa Grażyna z dziećmi, która wygląda jakby zaraz chciała rozmawiać z menagerem. W pewnym momencie jeden z jej gówniaków prosi Grażynę, żeby po strzyżeniu poszli na lody, co podłapał drugi i przyłączył się do próśb tego pierwszego. Grażyna wyskoczyła z ryjem, żeby zapomnieli o lodach, bo wystarczy, że co dwa tygodnie musi płacić za fryzjera i koniec kropka. Obok siedział gość, na oko koło 60 lat, i mówi do tej Grażyny "toć po to pani bierzesz te 500+, żeby zapłacić za fryzjera i pójść z dziećmi na lody". Wszyscy uśmiechnęli się pod nosem, a Grażyna usiadła #!$%@? i czekała, aż fryzjerka skończy. Niestety kierowca autobusu nie zboczył z trasy, żeby wpaść i zacząć bić brawo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#grazynacore #500plus
Majozen - Siedzę sobie spokojnie u fryzjera, w kolejce czeka typowa Grażyna z dziećmi...

źródło: comment_jSVxkb95K3wU8GzOUQvwlhiQT705YqBN.jpg

Pobierz
  • 125
toć po to pani bierzesz te 500+, żeby zapłacić za fryzjera i pójść z dziećmi na lody


@Majozen: ale mnie denerwuje jak ktoś się tak wtrąca w wychowanie nieswoich dzieci xD Może już jadły lody, może nie mogą tyle cukru, może matka nie chce, żeby jadły dużo słodyczy. Jej dzieci i ona je wychowuje, a za 500+ może kupiła dzieciakom ubrania albo wyprawkę do szkoły czy cokolwiek innego. Co to kogo
Czemu mają się nie wtrącać w wychowanie? Wszyscy solidarnie składamy się na ich utrzymanie, więc ludzie powinni mieć prawo doglądać czy ich pieniądze są dobrze czy źle spożytkowane.


@michakasta: bo gówno to powinno innnych obchodzić jak ktoś wychowuje swoje dzieci xD A ten dziadek właśnie dołożył cegiełkę do wychowania wrzeszczącego bachora, bo jak kilka razy się taka sytuacja powtórzy, to zaraz dziecko podłapie, w sklepie matce wyskoczy z tekstem o 500+
@TediTedi: @szymon465:

Raz w miesiącu iść do fryzjera wystarczy, chyba że ktoś zarasta w gigantycznym tempie. Albo robić sobie specjalnie fryzury. Ja zawsze chodzę do jednego fryzjera, czasem jak miejsca nie ma idę do innego.

Obcinam się od 3 lat pod krawat i mam gęste włosy które raczej szybko rosną. Co dwa tygodnie chodzenie? Moja różowa chodzi rzadziej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Limonene: nie muszę. Dzięki 500+ "wszystkie dzieci nasze są". Należy demokratycznie decydować co jest dla nich najlepsze. Obowiązek zakupu lodów z 500+ co najmniej raz na dwa tygodnie został już poparty większością głosów.

@compix: część kobiet chodzi częściej. lubią jak ktoś je smyra po głowie za pieniądze i mogą mu trajkotać o pierdołach, a na koniec #!$%@?ć się do męża, że nie widzi nowej fryzury.