Wpis z mikrobloga

Siedzę sobie spokojnie u fryzjera, w kolejce czeka typowa Grażyna z dziećmi, która wygląda jakby zaraz chciała rozmawiać z menagerem. W pewnym momencie jeden z jej gówniaków prosi Grażynę, żeby po strzyżeniu poszli na lody, co podłapał drugi i przyłączył się do próśb tego pierwszego. Grażyna wyskoczyła z ryjem, żeby zapomnieli o lodach, bo wystarczy, że co dwa tygodnie musi płacić za fryzjera i koniec kropka. Obok siedział gość, na oko koło 60 lat, i mówi do tej Grażyny "toć po to pani bierzesz te 500+, żeby zapłacić za fryzjera i pójść z dziećmi na lody". Wszyscy uśmiechnęli się pod nosem, a Grażyna usiadła #!$%@? i czekała, aż fryzjerka skończy. Niestety kierowca autobusu nie zboczył z trasy, żeby wpaść i zacząć bić brawo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#grazynacore #500plus
Pobierz Majozen - Siedzę sobie spokojnie u fryzjera, w kolejce czeka typowa Grażyna z dziećmi...
źródło: comment_jSVxkb95K3wU8GzOUQvwlhiQT705YqBN.jpg
  • 125
@eloar: w sumie racje, o nich nie pomyślałem. Skróć włosy o 3 mm i rozpuść włosy, dojeb się do męża że nie widzi różnicy.

Jesteś zarośnięty, idziesz do fryzjera ścinasz 3 kilogramy włosów. Żona nie widzi różnicy, przypomnij je

zawsze się do czegoś doczepisz! Znów drama, lepiej Ci? xD

co większy lvl żony to i znęcasz się psychicznie na mnie xD
A jeśli któryś z wymienionych przez Ciebie powodów dla odmowy jest tym prawdziwym, to czy kłamstwo jest fair wobec gówniaków?


@ragomeh: oczywiście, że nie jest. No ale tu wchodzimy już w całkiem odrębny problem, że powinna inaczej im wytłumaczyć, dlaczego nie kupi im lodów, mówiąc prawdę, a nie zasłaniając się brakiem pieniędzy. Bo teraz sama tworzy poczucie winy w dzieciach, że mama musi na nie wydawać pieniądze. Ale w jednym zdania
ale mnie denerwuje jak ktoś się tak wtrąca w wychowanie nieswoich dzieci xD Może już jadły lody, może nie mogą tyle cukru, może matka nie chce, żeby jadły dużo słodyczy. Jej dzieci i ona je wychowuje, a za 500+ może kupiła dzieciakom ubrania albo wyprawkę do szkoły czy cokolwiek innego.


@Limonene: No właśnie może tego Pana obchodzi, przez 500+ "wszystkie dzieci, nasze są" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@pawel0707: To zakład fryzjerski męski, nie wiem co by trzeba było robić, żeby 20 minut strzyc. Pracują tam dwie fryzjerki, a w soboty ze względu na duże kolejki również właściciel. Z mojej obserwacji wychodzi, że czas strzyżenia to 1.5 - 2 piosenki (zawsze słucham muzyki jak czekam na swoją kolej), czyli jakieś 5 minut lub 2 boiska piłkarskie na 3 baseny olimpijskie podzielona przez 33 stopnie Fahrenheita
( ͡° ͜
@Majozen: Jeżeli mówimy o strzyżeniu 'byle zrobić' - to tak, trwa to szybko.
Ja np. chodziłem do fryzjerki u której siedziałem +-30-40 minut i cały czas coś robiła, teraz chodzę to +-30 minut. Ale to nie jest zwykłe strzyżenie maszynką tylko ogarnięcie odpowiedniej fryzury do głowy itp, także - może trwać to dłużej ;).