Wpis z mikrobloga

Siedzę sobie spokojnie u fryzjera, w kolejce czeka typowa Grażyna z dziećmi, która wygląda jakby zaraz chciała rozmawiać z menagerem. W pewnym momencie jeden z jej gówniaków prosi Grażynę, żeby po strzyżeniu poszli na lody, co podłapał drugi i przyłączył się do próśb tego pierwszego. Grażyna wyskoczyła z ryjem, żeby zapomnieli o lodach, bo wystarczy, że co dwa tygodnie musi płacić za fryzjera i koniec kropka. Obok siedział gość, na oko koło 60 lat, i mówi do tej Grażyny "toć po to pani bierzesz te 500+, żeby zapłacić za fryzjera i pójść z dziećmi na lody". Wszyscy uśmiechnęli się pod nosem, a Grażyna usiadła #!$%@? i czekała, aż fryzjerka skończy. Niestety kierowca autobusu nie zboczył z trasy, żeby wpaść i zacząć bić brawo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#grazynacore #500plus
Pobierz Majozen - Siedzę sobie spokojnie u fryzjera, w kolejce czeka typowa Grażyna z dziećmi...
źródło: comment_jSVxkb95K3wU8GzOUQvwlhiQT705YqBN.jpg
  • 125
Obok siedział gość, na oko koło 60 lat, i mówi do tej Grażyny "toć po to pani bierzesz te 500+,


@Majozen: Jak i ja byłbym jeszcze w tym bajcie, to #!$%@?łbym kopa staremu dziadowi w dupę i powiedziałbym żeby nie #!$%@?ł #!$%@? w nie swoje sprawy. I weszłaby wtedy wycieczka kierowców i zafundowałaby mi sążniste brawa.
@Limonene: według tego co napisał OP to matka ma słabe metody wychowawcze. Argumentowała brak wyjścia na lody tym że musi chodzić co dwa tygodnie do fryzjera a nie tym że dzieci nie mogą cukru albo już jadły. Jeżeli chodzi o wyprawkę do szkoły to o ile dobrze pamiętam to jest wyprawka+. Była przynajmniej rok temu.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
ale mnie denerwuje jak ktoś się tak wtrąca w wychowanie nieswoich dzieci xD


@Limonene: niech państwo nie pobiera tego % z mojej wypłaty, który idzie na 500+, niech zrzucają się dobrowolnie ci, którzy chcą i faktycznie nie będzie mnie nic obchodzić jak te pieniądze są spożytkowane.

Historyjka OPa jest raczej w stronę #heheszki ale mnie np bulwersuje to, że niektórzy wydają te pieniądze na niewłaściwe cele i jakoś się nie czuje
A że odmówiła im w publicznym miejscu, to nie znaczy, że obce osoby mogą podkopywać jej autorytet w oczach dzieciaków.


@Limonene: dlatego już pisałem wyżej, stary śmieć powinien zostać potraktowany pavulonem i od razu do śmieci. Stary parch myśli, że stara nie kupuje gówniakom lodów bo jej szkoda 4złociszy....
qurła jak ja gardzę takimi ludzkimi ścierwami.