Wpis z mikrobloga

Siedzę sobie spokojnie u fryzjera, w kolejce czeka typowa Grażyna z dziećmi, która wygląda jakby zaraz chciała rozmawiać z menagerem. W pewnym momencie jeden z jej gówniaków prosi Grażynę, żeby po strzyżeniu poszli na lody, co podłapał drugi i przyłączył się do próśb tego pierwszego. Grażyna wyskoczyła z ryjem, żeby zapomnieli o lodach, bo wystarczy, że co dwa tygodnie musi płacić za fryzjera i koniec kropka. Obok siedział gość, na oko koło 60 lat, i mówi do tej Grażyny "toć po to pani bierzesz te 500+, żeby zapłacić za fryzjera i pójść z dziećmi na lody". Wszyscy uśmiechnęli się pod nosem, a Grażyna usiadła #!$%@? i czekała, aż fryzjerka skończy. Niestety kierowca autobusu nie zboczył z trasy, żeby wpaść i zacząć bić brawo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#grazynacore #500plus
źródło: comment_jSVxkb95K3wU8GzOUQvwlhiQT705YqBN.jpg
  • 125
@guzzler: no serio 50zl, przyznaje ze to byl moj pierwszy raz i nie sprawdzilam cennika . Myslalam ze max 25 zl bedzie. Jeszcze bym to przelknela jakby to dziecko swirowalo czy cos i dlugo by to trwalo a on grzecznie siedzial i w 5 min bylo po wszystkim...
@eloar: Idąc tym tokiem myślenia że:"Wszyscy się na nie składamy i chcemy doglądać swoich pieniędzy" to wyślij mi nagie zdjęcia matki, siostry oraz żony. Wydaję kupę siana na NFZ oraz ZUS i bardzo bym chciał żeby moje pieniądze były dobrze spożytkowane. Także czekam na zdjęcia. Pozdrawiam
@Majozen: Nie ma co się spinać o to jak często chodzić do fryzjera bo wszystko przecież zależy od tego jaką fryzurę nosicie. Ja chodzę do fryzjera po to żeby utrzymać swoją fryzurę i jak po bokach noszę fade to muszę chodzić dosyć często żeby taki efekt utrzymać, bo po prostu mi się to podoba i uważam, że mi pasuje. Po za tym mam taki kształt głowy, że jak mam za długie
@Nikczemny_Pomidor: przykro mi, ale nie jestem beneficjentem żadnej z wymienionych przez Ciebie instytucji i dokładam się do nich w minimalnym stopniu. Moja żona płaci pełny ZUS, więc ma prawo do takich samych roszczeń. Jest na mirko, więc możesz jej podesłać zdjęcie swojego benisa. Wylądujesz na mirko ze stosownym komentarzem. Już parę razy przesyłała dalej te smutne korniszonki.

Nie załapałeś tego toku rozumowania.
Tak zazwyczaj kończą karyny wariatki, które w gimnazjum/liceum wiodły hajlajf, naśmeiwały się z tych, z których naśmiewały się obiekty ich westchnień vide sebastiany tylko po to, żeby teraz jechać na łasce władzy i zasiłków m.in 500+
@Kapitan_Klopsik kupiłem maszynkę jakieś 4 miesiące temu, strzygę się gdzie widzę sam resztę dokończa moja, takie fryzury typu boki tył krótko etc to są tak śmiesznie łatwe że aż głupio płacić
@Limonene: Przychodzi matka z dzieckiem do sklepu, dziecko szarpie matkę za rękaw i mówi:
- Mamo, mamo chce mi się jeść i pić.
Obok stoi facet i doradza:
- Niech mu pani kupi arbuza to zje i się napije.
Na to matka:
- Zwal se pan konia nogami, to se pan por*chasz i potańczysz. ( ͡° ͜ʖ ͡°)