Wpis z mikrobloga

@SSKW a mnie to nie dziwi. Widziałem na Karolince w Opolu, gdzie jest k---a parking serio duży, gdzie gość zaparkował na samym końcu, walił do tej galerii z dobre 100 metrów, żeby nikt mu nie z-----ł. W promieniu 30-40 miejsc parkingowych ani jednego samochodu... 80 latek w Czikusiu w----ł mu się w bok. Jak? Nie wiem. XD
  • Odpowiedz
@SSKW: Kup naklejki "karny k---s". Jest wiele różnych odmian na aledrogo. Ja zapłaciłem ok. 10-12 zł razem z wysyłką za 50 szt.
Ciężko się je odrywa. :)
  • Odpowiedz
@SSKW: noś ze sobą kutasy, jak widzę takie akcje to naklejam ( ͡° ͜ʖ ͡°) bo kto raz stał się k---ą, ten zawsze będzie k---ą. A k---y trzeba karać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@SSKW: Większość ludzi która choćby niechcący uderzyła w to Ferrari swoimi drzwiami, s---------a by w popłochu. Nie ma co się dziwić.
  • Odpowiedz
też bym tak stanął, większość ludzi w Polsce nie szanuje czyjejś wartości. Przyjdzie Matka albo jakiś dziadek z babcią, p-------ą drzwiami aż miło i są potem rysy i wgniecenia i nic ich to nie obchodzi i odjezdzają.


@bezczell: A staniesz jak debil to ci ktoś przyjdzie z kluczami i zarysuje specjalnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@SSKW: to trochę chamskie ale lepiej tak niż żeby ktoś zarysował. Chuje nic za nic nie potrafią jeździć i każdy się tylko w-----a zostawiając auto na parkingu
  • Odpowiedz
@K4rpik: Epitetować kogoś taką prymitywną inwektywą tylko za to że ktoś napisał komentarz po angielsku - musiałeś mieć na prawdę stresujący tydzień mireczku ( ͡º ͜ʖ͡º) A tych co ci zaplusowali to już mi nawet nie żal ¯\_(ツ)_/¯ Oby ich dopadła selekcja naturalna
  • Odpowiedz
@niochland: @Hatespinner: zakupy online robi sie w tych samych sklepach co zwykle. I nie jest to korzystne bo nie ma się wpływu na jakość żywności, lepiej poprosić o kupno na przykład panią sprzątającą. Ja na przykład robię zakupy jak mam ochotę, zwłaszcza gdy zapraszam przyjaciół albo gdzieś wychodzę. Lubię oglądać różne produkty, czasem coś mnie zainspiruje do stworzenia jakiejś nowej potrawy. Zwłaszcza będąc w Amsterdamie lubię tamtejsze sklepy
  • Odpowiedz