Wpis z mikrobloga

@bylem_zielonko: Ja miałem sportowe Coupe, drzwi jak od stodoły i jak już musiałem parkować w galerianym parkingu podziemnym, to sobie zostawiałem odstęp z lewej strony, a nie jak wieśniak na dwa cała miejsca. Dziewczyna wsiadała dopiero jak wycofałem. Tylko, że do tego trzeba kultury a nie wieśniactwa jak u nowobogackiego "ruska".
  • Odpowiedz
@Eco999: ja zawsze stawałem z daleka od wszystkich na końcu parkingu xD a zostawianie sobie miejsca z lewej strony nie rozwiązuje problemu, bo nie dość, że i tak ktoś może potem zaparkować za blisko naszych lewych drzwi niwecząc cały plan (często mi tak robili) to my musimy stanąć blisko samochodu z prawej utrudniając kierowcy wejście do jego auta = duże ryzyko, że poobijają nam auto z prawej strony. No i
  • Odpowiedz
Takie auta, a w szczególności drogie ferrari obkleja się bezbarwną folią ochronną lub daje twardą ceramikę lub obie te rzeczy, aby chronić przed otarciami i obiciami. O ile nie jesteś totalnym idiotą i nie kupiłeś auta za ostatnią złotówkę to do tego masz AutoCasto, z ochroną zniżek, za które sobie w najgorszym wypadku całe drzwi pomalujesz. Wiem, bo mam jedno, drugie i trzecie, choć auto sporo tańsze.


@Eco999: folia czy
  • Odpowiedz
Takie auta, a w szczególności drogie ferrari obkleja się bezbarwną folią ochronną lub daje twardą ceramikę lub obie te rzeczy, aby chronić przed otarciami i obiciami. O ile nie jesteś totalnym idiotą i nie kupiłeś auta za ostatnią złotówkę to do tego masz AutoCasto, z ochroną zniżek, za które sobie w najgorszym wypadku całe drzwi pomalujesz. Wiem, bo mam jedno, drugie i trzecie, choć auto sporo tańsze.

@Eco999: Co ty
  • Odpowiedz
@SSKW: panowie ja swoim golfem 20letnim mam ochote tak stawać bo poobijany z każdej strony. Tu nie chodzi o to ile auto kosztuje tylko, że między nami żyją ameby.
  • Odpowiedz
@Hatespinner: Ja wolę iść na zakupy osobiście, bo mogę np. zobaczyć, w jakim stanie są owoce (niedojrzałe, przejrzałe czy idealne), a online nie będą się zastanawiać i wrzucą co jest.
Poza tym jak ostatnio robiłam zakupy online to najpopularniejsze rodzaje mięsa były już wykupione, a w markecie nigdy się nie spotkałam z tym, by mięsa zabrakło...
No jakoś nie podeszły mi kompletnie zakupy przez Internet, a w kolejkach nigdy nie
  • Odpowiedz
@Shatter: @szokram @bylem_zielonko

Jak z jakimiś bolszewickimi małpami lol. Udowadniacie swoją biedę mentalną i materialą. A w dodatku ze zrozumieniem nie potraficie czytać.

Primo. Napisałem, że folie chronią od przetarć i obić. Oczywiście nie uchroni od wgnieceń po mocnym uderzeniu. Jak ci grażyna walnie torebką po drzwiach, a nawet lekkie obicie od rantów drzwi czy przejechanie kluczem. Ochroni, proszę sie zapoznać z tematem. Żaden z was takiej folii nie ma i
  • Odpowiedz
@Ohjeny: Niby tak, napiszę szczerze że z moimi zarobkami mnie takie problemy nie będą nigdy dotyczyć, tak samo nie przejawiam szczególnego zainteresowania samochodami sportowymi więc jak najbardzie brakuje mi wiedzy na ich temat. Ale taką rzeźbę czy obraz o dużej wartości przechowuje się w odpowiednich warunkach, niska wilgotność pomieszczenia itd, a nie zabiera ze sobą na wypad na Mazury ( ͡° ͜ʖ ͡°) Właściciel takiego auta
  • Odpowiedz