Wpis z mikrobloga

@CitizenCT500: tak, w umyśle p0laka trzeba. Zobacz jakiego p-------a tutaj dostają ludzie, jak ktoś sfotografuje droższe auto, które ma zamontowane gaz.
No bo kogoś stać na droższy samochod, to wypada, żeby przepłacał za paliwo. A na Allegro produkty powinien sortować od najdroższych.
TAKI BOGATY, A NA AMAZONIE KUPUJE OD NAJTAŃSZEGO SPRZEDAWCY! HAHAHA PATRZCIE JAKI POLAK xD

Jak się ma hajs, to trzeba go r----------ć w bezsensowny sposób. Zakupy robić w
  • Odpowiedz
No i c--j z tego ze ma lepsze auto, kazdego obowiazuja te same zasady, parkujesz na miejscu przeznaczonym do parkowania. Jesli sie boisz ze ci zarysuja auto to jedz sobie busem na zakupy albo uberem.
  • Odpowiedz
@SSKW: chciałbym się przyczepić, bo mój polacki gen aż piszczy by to zrobić. Z drugiej zaś strony to nie jest zwyczajne osobowe auto, a szeroka torówka, która ledwo mieści się w liniach, nie mówiąc już o otwieraniu długich drzwi. Trochę więc rozumiem. Z drugiej zaś strony to pokazuje, jak niepraktyczne to auto jest na co dzień.


@Iskaryota: Niepraktyczne to sa polskie miejsca parkingowe. Chyba na rower.
  • Odpowiedz
@senseiharanaoko: nie mam 13 lat i zawsze będę popierał parkowanie supercarami w ten sposób a waszym bólem d--y polaczki społeczniaczki mogę się tylko delektować w ten sobotni wieczór. Miejsce parkingowe w galerii - świętość dla wykopka obrońcy prawidłowego parkowania. Pffu pluć na was tylko. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
mogę się tylko delektować w ten sobotni wieczór


@imargam_2137: Chyba własną głupotą ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Miejsce parkingowe w galerii - świętość dla wykopka obrońcy prawidłowego parkowania. Pffu pluć na was tylko.


Czyli rozumiem nie będzie dla Ciebie problemem jak Ci ktoś zaparkuje na Twoim prywatnym miejscu postojowym pod blokiem? ( ͡° ͜ʖ ͡°). Przecież miejsce parkingowe to nie świętość i dobrym
  • Odpowiedz