Wpis z mikrobloga

@SSKW: W Gdyni jest taka Galeria handlowa która ma na parkingu kolumny co 2 miejsca i do tego te miejsca są nieco węższe niż normalnie więc ludzie specjalnie tak stają bo często jeśli się zaparkuje normalnie to obok wciska się jakiś typ i obrysuje fure albo tobie, albo sobie, albo przywali w kolumnę. Wiele takich akcji już tam było.
  • Odpowiedz
Bzdura, naucz się czytać ze zrozumieniem. Odnosił się do tego:


@Kosancz: Przestań się wypowiadać za innych ludzi miernoto jeżeli chcesz podejmować jakąkolwiek dyskusje.

No tak, wyobraź sobie, że nie każdy jest taki sam jak Ty i ludzie lubią robić różne rzeczy. Wiem, to może być dla ciebie szok.


@Kosancz: Nie no spoko, jak dla mnie to możesz mówić nawet że lubisz jeść g---o, jestem pewien, że ktoś w
  • Odpowiedz
@SSKW: Do wszystkich jełopów mówiących, że jak ktoś ma drogie auto to może tak stawać:
Każdy ma takie auto na jakie go stać, więc dla innego człowieka takim samym bólem będzie jak mu obiją passata, jak dla tego pana kiedy mu obiją ferrari, ergo według waszego toku myślenia wszyscy powinni stawać w ten sposób.
  • Odpowiedz
@Rzyleta: Ale stając w ten sposób autem za 20k czy za 2 miliony dbasz o swój samochód i ja miałbym głęboko w dupie wasz lament bo akurat lakier na moim aucie znaczy dla mnie więcej niż zdanie jakichś randomów. Jak wam tak bardzo to przeszkadza to w momencie jak napotkacie takie auto zgłoście to do obsługi galerii czy na policję (o ile na prywatnym parkingu galerii mają prawo dać mandat)
  • Odpowiedz
@niochland: To, że ktoś jest bogaty oznacza, że ma przepłacać? Bo jest bogaty?
Polacy nie umieją into bogactwo, masz rację. Jak kiedyś będę zarabiał 15k, to będę robił zakupy w Żabkach. Tylko biedak kupują mleko Łaciate za 2,20zł za butelkę. Ja w Żabce kupuję to samo mleko za 5zł. Bo mnie k---a stać!
Jestem k---a kimś rozumiesz? Kimś k---a! Patrzcie jak mnie stać, żeby r----------ć hajs xd
  • Odpowiedz
@Hatespinner: Zakażmy bogatym ludziom chodzić na zakupy xd
Może po prostu właścicielowi nie o------o z powodu bogactwa, i mimo posiadania sporej kasy i drogiego samochodu, chce dalej prowadzić normalne życie. A może nie miał w domu k---a mleka i worków do odkurzacza, a za godzinę ma gości, więc wskoczył do Auchan w drodze do domu, bo jak zamówi online, to dostanie to najwcześniej za 4h, czyli za późno?
Czemu Polacy
  • Odpowiedz