Wpis z mikrobloga

@ButtHurtAlert: Na pewno go stać ale może ktoś chce jeździć autem które nie było uszkodzone? Taki bogol chce mieć auto w idealnym stanie, pewnie zabiera je do car spa na detaling a to nie opel corsa żeby #!$%@?ć to szpachlą po obcierce i nic się nie stało.

Teraz odwróćmy sytuacje załóżmy, że masz do wyboru dwa auta. Oba takie same w idealnym stanie tylko jedno jest absolutnie bezwypadkowe i nie
  • Odpowiedz
@SSKW: Nie kumam bronienia takiego zachowania. To takie wschodnie. Normalnie jakbym czytał komentarze Rosjan czy innych Gruzinów. Nie obchodzi mnie nic to że boi się że mu obiją i ze to drogie auto. Walczyć trzeba z nieszanowaniem cudzego mienia, robić kampanie i dotkliwie karać, ale nie samowolka i zabieranie miejsc innym. A panu/pani z Ferrari polecam prywatne parkingi. Jest takich sporo tez w galeriach handlowych. Jak ktoś zna to w
  • Odpowiedz
@niochland: standardowy krzykacz z wykopu - tak to sie #!$%@? ze robi w markecie zakupy a na pytanie gdzie ma je robic odpowiedziec nie umiesz. Czekam az sie takim jak ty wakacje skoncza bo psujecie serwis swoimi wysrywami
  • Odpowiedz
@Hatespinner: No ja bez problemu mógłbym sobie robić zakupy online, bo dużo drożej nie wychodzi, ale lubie chodzić po sklepie XD

Olso, twój komentarz nijak ma się do tego na co odpisywałeś, bo nie chodziło o to jak robić zakupy, tylko gdzie.
  • Odpowiedz
ale lubie chodzić po sklepie XD


@Kosancz: Jasne, a ja lubię wyrzucać śmieci, ubaw po pachy. XD

Olso, twój komentarz nijak ma się do tego na co odpisywałeś, bo nie chodziło o to jak robić zakupy, tylko gdzie.


@Kosancz: Bzdura, odnosił się do tego że nie ma alternatyw co do jeżdżenia samochodem do marketu, a jak ty sobie interpretujesz to mnie #!$%@? obchodzi. :)
  • Odpowiedz
@SSKW: niby jak ma sie zmieścić tą italią w liniach i wejść potem do auta jak ktos zaparkuje obok, przecież na tych klaustrofobicznych wysrywach ledwo mieszczą się normalne auta, a co dopiero cos takiego o takim rozstawie kół
  • Odpowiedz
@Hatespinner: No tak, wyobraź sobie, że nie każdy jest taki sam jak Ty i ludzie lubią robić różne rzeczy. Wiem, to może być dla ciebie szok.

odnosił się do tego że nie ma alternatyw co do jeżdżenia samochodem do marketu


Bzdura, naucz się czytać ze zrozumieniem. Odnosił się do
  • Odpowiedz