Wpis z mikrobloga

@SSKW: w sumie to rozumiem, bo zajedzie taki janusz passatem czy madka z brajankiem i #!$%@? drzwiami wychodząc, bo sam jezdzi samochodem w cenie złomu, a później bawisz się w wgiotkami, dlatego jestem zwolennikiem parkingów płatnych w galeriach, wydzielonych części. Zostawiasz 10 zł a ta cała drogowa patola parkuje na darmowym i nikt nie uderzy ani nie zarysuje wyjezdzajac
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@SSKW: nawet jak będzie dostawał codziennie mandat to i tak będzie na plusie w porównaniu z tym jakby mu drzwi zarysowali
Nie dziwię mu się, też bym się tak ratował przez mentalnością i wyjebką innych osób na cudzą własność
  • Odpowiedz
@SSKW: No i? Jakby ludzie szanowali cudzą własność to nikt by tak nie parkował, jednak jest zupełnie inaczej i gdybym miał auto, które byłoby dla mnie czymś więcej niż narzędziem to też bym tak parkował. Koleś ma w dupie co inni o nim pomyślą, i tak pewnie ludzie wystarczająco go nienawidzą za bycie bogatym, więc jeden oburzony Janusz nie robi mu różnicy
  • Odpowiedz
Sam mam obite drzwi w dwuletnim aucie


@alvaro1989: Tylko ty masz może Mazdę 6 a on jednak coś delikatnie droższego xD Zresztą tak jak ktoś napisał - jak macie ból dupy to zgłaszajcie takie osoby, zapłacą karę/mandat i tyle. Ja na jego miejscu bym sobie kupił bileciki na dwa miejsca i #!$%@? w dupę biedakom
  • Odpowiedz
  • 4
@goferek lol kolega to chyba kawy nie pił dzisiaj i jeszcze plusy zbiera od debili. Nie chodzi o market premium, czy nie a o to, że jak masz kasę na Ferrari i nie jesteś nowobogackim wieśniakiem, to masz też jakieś daily, autko na zakupy. No ale jak już się jedzie Ferrari jak debil na marketowe parkingi, to trzeba zachować kulturę i zaakceptować ryzyko porysowania auta parkując normalnie.
  • Odpowiedz