Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 205
rozmowa (G)eja z (H)etero w normalnym życiu:

H: co tam u Ciebie
G: a na wakacjach byłem...
H: i jak było, sam jechałeś?
G: w sumie nawet nieźle... jechałem że swoim chłopakiem
H: i jak pogoda była?
G: a tak sobie, jak padało, siedzieliśmy sobie w pokoju, wiesz łóżka wygodne, hehe
H: hehe, spoko... byliście gdzieś
G: a wiesz co pozwiedzaliśmy tu i tam...

ta sama (ten sam temat) rozmowa, ale według #neuropa #lgbt

H: co tam u Ciebie
G: na wakacjach byłem ZE SWOIM CHŁOPAKIEM, rozumiesz?
H: no okej i ?
G: wyobraź siebie że pogoda była taka sobie, ale nic z tego, tak się grzmociliśmy że aż wióry leciały...
H: no super ale wiesz jak też Tobie nie odpowiadam o swoich wyczynach w łóżku
G: no i właśnie tu pokazujesz jaka homofobia jest w Polsce, dlatego tak potrzebne są marsze i pochody, zaścianek i tyle...
H: ale na wakacjach chyba też gdzieś chodziliście?
G: dlaczego zmieniasz niewygodny temat? no tak gej to gorszy sort, nie? co za kraj....

#neuropa #4konserwy #homoseksualizm #lgbt #tolerancja #wakacje
  • 54
@hiperchimera:

A tymaczasem naprawdę jest tak:

rozmowa (G)eja z (H)etero w normalnym życiu:

H: co tam u Ciebie
G: a na wakacjach byłem...
H: i jak było, sam jechałeś?
G: noo spoko, wypocząłem, noo tak, sam
H: nie wolałeś z jakąś laskę wziąć i ją tam przeruchać xD?
G: uhhmm, jakoś tak wyszło
H: czasami mi się wydaje że ty pedał jesteś xD nigdy cie nie widziałem z dziewczyną
G: ...
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Scaab: pięknie dostosowujesz pierwszy akapit do założej teorii :-) że niby hetero nie wie że drugiej strony jest gej, mimo że to są znajomymi, gadają o wakacjach, czyli utrzymują relacje, vel. znają się i chyba wiedzą że jeden woli pomarańcze a drugi jabłka?

ale zaraz przecież gej skrzynie ukrywa swoja orientację, bo jego przyjaciel to homofob ;-) i jakby się dowiedział... łoopanie
@hiperchimera: rozmowa geja (G) z prawakiem (P):

P: Co tam u ciebie?
G: a na wakacjach byłem
P: i jak było, sam jechałeś?
G: w sumie nawet nieźle... jechałem że swoim chłopakiem
P: NA PEWNO RUCHALIŚCIE SIĘ W DUPĘ, KAŁ, ANAL, OSRANI, CO NIE? NO POWIEDZ, TAK BYŁO PEDALE?
G: o #!$%@? ci chodzi?
P: NO OPOWIEDZ JAK W DUPĘ, W DUPĘ SIĘ RUCHALIŚCIE, POWIEDZ! NIEDŁUGO MNIE TEŻ W DUPĘ WYRUCHASZ,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Bover: następny... z waszych wypowiedzi wynika że heteroseksualne osoby nie mogą mieć homoseksualnych znajomych, bo inaczej zaraz będzie wojna...

jako przykłady postacie skrajnego debila i zwykłego człowieka homo, idealnie wpasowując fakty to założonej teorii...
@hiperchimera: No nie wiem. Kiedyś byłem u znajomych, gdzie był kolega gej. W sumie spoko koleś, ale jak opowiadał to "No a jak ostatnio byłem u ZNAJOMYCH LESBIJEK z Krakowa...". #!$%@? mnie obchodzi orientacja jego znajomych xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@RatKing, @Mikka czyli jednak, nie wolno w żaden żartować z LGBT, bo zostaniesz obrzucony personalnymi inwektywami...

ale: "hahha kazdy ksiądz to pedofil, prawacy to zj..by umysłowe, katole do debile" to świetne żarty na poziomie, nikogo nie obrażają...
@hiperchimera: Mam kolegę homofoba i kiedyś poszłam na piwo z nim i jeszcze grupką innych znajomych, w tym GEJ ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jeden o drugim nic nie wiedział i liczyłam na jakieś ciekawe interakcje między nimi ( ͡° ͜ʖ ͡°) Obaj to umysły ścisłe, w podobnym wieku, sporo ze sobą gadali. No i wracam z kolegą-homofobem a on mówi: Fajny ten B,
@ZaplutyKarzelReakcji
@MichalLachim
@lewoprawo

Nazwałbym to urojeniami gdybym kiedyś w lewicowym środowisku nie opowiedział dowcipu o seksie co skończyło się pogadanka o seksizmie i molestowaniu- a gej twerkowal 50 cm od mojej twarzy i patrząc na mnie mówił że w wolnej chwili będąc sam w domu rozwesela się oglądając zdjęcia kolegów z organizacji...

I tam nikt molestowania nie widział.
@ZaplutyKarzelReakcji: Wcześniej pisałem z tel i umknęła mi myśl- czy dla Ciebie historia molestowania jest powodem do śmiechu? Gdyby spotkało to Ciebie, albo jakąś kobietę uznałbyś to za zabawne? Bo nie widzę nic śmiesznego.

Plus przyjmując, że większość moich znajomych (polibuda) to faceci, a homo to 2% społeczeństwa to czemu miałbym nigdy na oczy nie widzieć geja?
@shiromaru: nie wierze w to, ze hetero maja kolegow homo, tak samo jak nigdy nie uwierze ze homo maja jakiegokolwiek kolege hetero. Takie rzeczy sa po prostu NIEMOZLIWE.
@holka-kofolka: to jest mistrzostwo świata xD a i może sobie coś przemyślał, jak wrócił do siebie i ochłonął

pięknie dostosowujesz pierwszy akapit do założej teorii :-) że niby hetero nie wie że drugiej strony jest gej, mimo że to są znajomymi, gadają o wakacjach, czyli utrzymują relacje, vel. znają się i chyba wiedzą że jeden woli pomarańcze a drugi jabłka?

@hiperchimera: i serio ktokolwiek mógłby myśleć, że rozmowa między dobrymi
@tak_ze_ten: To prawda, poznał jeszcze mojego innego kolegę geja i już nie jest taki radykalny, ale oczywiście "nie chce dla nich żadnych specjalnych praw i niech to sobie robią w domu po cichu i się nie afiszują z tym" XD Oczywiście jak na rasowego prawaka przystało, to na lesbijki (oczywiście tylko ładne) sobie lubi popatrzeć, no ale to już co innego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@holka-kofolka: no, a gdybyś go uprzedziła, to zachowałby wobec tamtego chłopaka dystans (może nawet w ogóle nie chciałby z nim gadać) i być może obaj czuliby się nie do końca komfortowo w towarzystwie. myślę, że wiele osób by tak zrobiło, to znaczy automatycznie uprzedziło, że jeden z kolegów jest gejem, daje ta historia do myślenia ;)
@tak_ze_ten: Pewnie nie gadaliby ze sobą wcale, albo padłby zestaw najbardziej standardowych pytań do geja, w stylu: Co ci szkodzi spróbować z kobietą, zobaczysz, jak będzie fajnie XD Ja trochę rozumiem takie zachowanie, bo często boimy się kontaktu z nieznanym. Ja poznałam wielu gejów na studiach, ale nie od razu, tylko po jakimś czasie zaczęłam się domyślać, więc ominął mnie na szczęście ten etap niezręcznego "small talku" z gejami XD