Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 205
rozmowa (G)eja z (H)etero w normalnym życiu:

H: co tam u Ciebie
G: a na wakacjach byłem...
H: i jak było, sam jechałeś?
G: w sumie nawet nieźle... jechałem że swoim chłopakiem
H: i jak pogoda była?
G: a tak sobie, jak padało, siedzieliśmy sobie w pokoju, wiesz łóżka wygodne, hehe
H: hehe, spoko... byliście gdzieś
G: a wiesz co pozwiedzaliśmy tu i tam...

ta sama (ten sam temat) rozmowa, ale według #neuropa #lgbt

H: co tam u Ciebie
G: na wakacjach byłem ZE SWOIM CHŁOPAKIEM, rozumiesz?
H: no okej i ?
G: wyobraź siebie że pogoda była taka sobie, ale nic z tego, tak się grzmociliśmy że aż wióry leciały...
H: no super ale wiesz jak też Tobie nie odpowiadam o swoich wyczynach w łóżku
G: no i właśnie tu pokazujesz jaka homofobia jest w Polsce, dlatego tak potrzebne są marsze i pochody, zaścianek i tyle...
H: ale na wakacjach chyba też gdzieś chodziliście?
G: dlaczego zmieniasz niewygodny temat? no tak gej to gorszy sort, nie? co za kraj....

#neuropa #4konserwy #homoseksualizm #lgbt #tolerancja #wakacje
  • 54
@hiperchimera: rozmowa geja (G) z prawakiem (P):

P: Co tam u ciebie?
G: a na wakacjach byłem
P: i jak było, sam jechałeś?
G: w sumie nawet nieźle... jechałem że swoim chłopakiem
P: NA PEWNO RUCHALIŚCIE SIĘ W DUPĘ, KAŁ, ANAL, OSRANI, CO NIE? NO POWIEDZ, TAK BYŁO PEDALE?
G: o #!$%@? ci chodzi?
P: NO OPOWIEDZ JAK W DUPĘ, W DUPĘ SIĘ RUCHALIŚCIE, POWIEDZ! NIEDŁUGO MNIE TEŻ W DUPĘ WYRUCHASZ,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Bover: następny... z waszych wypowiedzi wynika że heteroseksualne osoby nie mogą mieć homoseksualnych znajomych, bo inaczej zaraz będzie wojna...

jako przykłady postacie skrajnego debila i zwykłego człowieka homo, idealnie wpasowując fakty to założonej teorii...
@hiperchimera: No nie wiem. Kiedyś byłem u znajomych, gdzie był kolega gej. W sumie spoko koleś, ale jak opowiadał to "No a jak ostatnio byłem u ZNAJOMYCH LESBIJEK z Krakowa...". #!$%@? mnie obchodzi orientacja jego znajomych xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@RatKing, @Mikka czyli jednak, nie wolno w żaden żartować z LGBT, bo zostaniesz obrzucony personalnymi inwektywami...

ale: "hahha kazdy ksiądz to pedofil, prawacy to zj..by umysłowe, katole do debile" to świetne żarty na poziomie, nikogo nie obrażają...
@hiperchimera: Mam kolegę homofoba i kiedyś poszłam na piwo z nim i jeszcze grupką innych znajomych, w tym GEJ ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jeden o drugim nic nie wiedział i liczyłam na jakieś ciekawe interakcje między nimi ( ͡° ͜ʖ ͡°) Obaj to umysły ścisłe, w podobnym wieku, sporo ze sobą gadali. No i wracam z kolegą-homofobem a on mówi: Fajny ten B,