Wpis z mikrobloga

Jak ktoś jeździ 20-letnim autem klasy premium na czarnych blachach, to dla mnie to jest o wiele bardziej premium i eleganckie niż typ w nowym porsche w outficie za 15 koła.
Nie wiem chyba jakoś podświadomie dochodzi do mnie, że 20 lat temu na takie auto było stać 10 osób w mieście, a teraz w dużych miastach jest takich aut od cholery.
#motoryzacja #czarneblachy #lexus #porsche #mercedes #carboners
imajoke - Jak ktoś jeździ 20-letnim autem klasy premium na czarnych blachach, to dla ...

źródło: comment_Yvr7TlVfnSCkdn8B3Qk2YWQOcL424BIA.jpg

Pobierz
  • 65
@rafal-heros: A średnia pensja jakies 1500.
@imajoke: Równie dobrze może to być następny właściciel który nie przerejestrował. Mi osobiście taka gruba fura na czarnych kojarzy się raczej z jednorazowym przypływem większej gotówki, aczkolwiek W140 to bardzo gruby temat który w latach 90 szybko mógł być skradziony. Nie oszukujmy się , ale ludzie faktycznie bogaci zmieniają takie auta co 5 lat, jak się leasing kończy, albo i wcześniej. A także poszukują
20 lat temu nie było firm leasingowych a aut nie dało się wrzucać w koszta tak jak to teraz się robi,

Przynajmniej nie w polskim eldorado na przełomie wieków


@Da_R_ecky: To teraz ja spytam, ile masz lat, bo gadasz kompletne bzdury. Kompletne. Firmy leasingowe istniały w Polsce już od początku lat 90.

https://msp.money.pl/leasing/leasing_w_polsce/historia/

Jeszcze w 1996 roku, na około 200 funkcjonujących w Polsce firm leasingowych,(...)


O zaliczaniu w koszty to już