Wpis z mikrobloga

@cuda_maker: Dobre żarty. Takie warunki jakie ma w Norwegii nie miałby nigdzie na świecie. Powinien trafić do jakiegoś azjatyckiego pierdla, gdzie każdy dzień to walka o przetrwanie.
  • Odpowiedz
@ToTrocheBardziejSkomplikowane: Bo jest w sali gimnastycznej. Ani sąd w Oslo ani chyba pobliskie sady nie maja na tyle dużej sali by pomiescic tyle osób(dziennikarzy itp) plus Breivik jest teraz w więzieniu z daleka od Oslo, a wszystkie procesy przeciwko państwo musza chyba iść do sądu w Oslo
  • Odpowiedz
@kaminami:

ja padłem ze śmiechu jak powiedział ze chce mieć Tinder i ze państwo mu powinno pozwolić mieć tindera


Gdyby dostał tego tindera to pod więzieniem ustawiałyby się kolejki różowych, umarłby od nadmiaru ruchania ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
powiedział ze chce mieć Tinder


@kaminami: wiesz jakie więźniowie mają powodzenie? Niektórzy dostawali nawet oferty ślubu.

Tak to wcześniej żadna nie chciała nawet spojrzeć, a jak jest wyrok, to na karynki działa jak afrodyzjak, bo "łobuz kocha mocniej". Jak się o tym dowiedział, to chciałby pokorzystać z życia.
  • Odpowiedz
@ssauczo_pauczo albo ile osób zostało kaleką i przez niego. Widziałem zdjęcia osób, które przeżyły wybuch jego bomby i postrzaly z karabinu. Amputacje, blizny na pół ciała, paraliże. Mogą go w ramach kompromisu postrzelić z amunicji dum dum, amputować rękę, złamać kręgosłup i wtedy niech mu zmniejszą izolacje jeśli mu tak przeszkadza.

Zachciało mu się politykowania po zamachu i się poddał to niech teraz ponosi odpowiedzialność tej decyzji (jeśli rzeczywiście izolacja go dobija).
  • Odpowiedz
ja padłem ze śmiechu jak powiedział ze chce mieć Tinder i ze państwo mu powinno pozwolić mieć tindera XD


@kaminami: ale chłopaki na tinderze i tak niczego nie wyrwą... :(
  • Odpowiedz