Wpis z mikrobloga

Spotkał sie ktos z Was z obecnościa duchow w mieszkaniu? Mam sasiadke z 4 dzieci. Wczoraj wybiegła z krzykiem z domu. Dostala mieszkanie po zmarlej w nim pani.

Pare lat temu jej syn zaczal krzyczec "Mamo ona tu jest, ona tu chodzi. " potem jakis czas spokoj. A wczoraj jej corka ro samo "mamo ona tu jest, ona tutaj chodzi." Dodam ze dzieci widza jakas postac kobiety i dzieje sie to tylko w jednym i tym samym pokoju. Wczoraj jak tam poszlam zaniesc jej troche mąkii przy rozmowie z nią nagle z sufitu spadla taka kuleczka jak sie do kwiatkow daje (taka zelowa) i zaczela sie odbijac po podlodze. Bylysmy same w domu i nokt nie mogl jej rzucic a ona nawet takich w domu nie posiada.

I dodam do tego ze pies tam przeraźliwie wyje i szczeka

Co to moze byc?

Wzywac egzorcyste czy kogo?

#bielskobiala #duchy #egzorcysta
  • 447
  • Odpowiedz
@NightChanges: Ta. U nas ponoć straszyło że ziomki od remontu spieprzyli pewnej nocy i nie chcieli już zostawać po zmroku. Ale w sumie każdy z domowników to zlewał. W sensie ze pies warczy na ścianę czy słychać hałasy niewiadomo skąd albo że drzwi się same zamykały. Albo po jakimś roku samo przeszło albo przywykliśmy.
  • Odpowiedz
z teorii wiem, że jak spotkasz ducha to trzeba go zapytać: "czego chcesz?!" I duch znika. Chociaż jak to kobieta duch, to nie wiem czy to pomoże.


@zielonestopylucyfera: Jeżeli to kobieta-duch, to obawiam się, że odpowie "domyśl się"...
  • Odpowiedz
@NightChanges: Tez kiedyś się bałem duchów i potworów, ale później sobie pomyślałem ze jak istnieją duchy, wampiry itp. to znaczy, ze istnieje tez jakiś bóg anioły czy św Jan z dukli latający na chmurze, wiec nawet chciałbym coś takiego spotkać. Od tamtego czasu boje się tylko żywych i żadna ciemność nie robi na mnie wrażenia. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Polecam ten styl racjonalizowania
  • Odpowiedz
@NightChanges: U nas był byt, widziałam go
Są różne byty ten wcale nie musi być zły.
Nie możecie się go bać, bo będzie coraz gorzej.
Spróbujcie go odesłać.
Niestety egzorcysta to długi proces
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
@NightChanges: jest taka scena w wybitnym filmie Incepcja, że dziewczynka mówi, że w jej pokoju jest duch na co jej ojciec odpowiada, że ducha nie ma i żeby podeszła do tego naukowo. Zebrała wszystkie dane i ustaliła przyczynę pojawiania się dziwnych anomalii. Zrób to samo. Science bitch.
  • Odpowiedz
@NightChanges: Mam dla ciebie pewną wiadomość. Otóż też jestem z #bielskobiala i znam tę sprawę. Bardzo dawno temu jedna kobieta mieszkała sobie z dziećmi, nie miała męża bo zmarł on we śnie, normalny zdrowy chłop w średnim wieku. Kobieta od czasu jego pogrzebu zaczęła się strasznie dziwnie zachowywać. Nie odzywała się do sąsiadów a jej dzieci płakały dzień i noc, aż pewnego dnia sąsiedzi przestali słyszeć cokolwiek z mieszkania sąsiadki. Zdziwili
  • Odpowiedz
@NightChanges: Jest możliwym, że właściciel mieszkania niezbyt przepada za dziećmi lub twoją sąsiadką i chce ich wykurzyć z domu z jakiegokolwiek powodu, przez co akurat tylko w jej mieszkaniu takie rzeczy się dzieją. Być może nie płacą na czas czynszu albo są tak zwanymi "dzikimi lokatorami", przez co im się psoci.
  • Odpowiedz
to jakieś urojenia miałeś


@technojezus: Kilka osób na przestrzeni kilkudziesięciu lat miała takie same? Urojenia to masz ty i podobni tobie zaściankowcy, którzy uważają, że świat się zamyka na tym co znacie. Jakbyś komuś w XVIII wieku pokazał smartfona to by powiedział, że to niemożliwe i jakaś diabelska magia, bo tego nie zna. Tak samo ty uważasz, że skoro ktoś inny twierdzi że duchy istnieją to to musi być coś innego
  • Odpowiedz
pomyślmy. Dziecko, ona pewnie nic dzieciom o tym nie mówiła bo by zrobiła im panikę i traumę a mimo to że nic o tym nie wiedziały nagle mówią coś o jakiejś pani.


@MagikLOL: A dziecko to ślepe, głuche i z iq orzecha? Dzieci świetnie obserwują, chłoną plus mają wybujałą fantazje, a większość rodziców nie umie ukrywać niczego, wiedzą to wszyscy którzych starzy się rozwiedli mimo ze bardzo starali się aby dziecko
  • Odpowiedz